Klasa O Jarosław. LKS Skołoszów wygrywa w Stubnie. Lider pokonał Biało-Czerwonych Kaszyce. Dziewięć goli Sanoczanki Święte

Orzeł Przeworsk (biało-czerwone stroje) zdobył trzy gole w pojedynku z Biało-Czerwonymi Kaszyce. Grzegorz Kostka
LKS Skołoszów w meczu dwóch drużyn z czołówki ligowej tabeli pokonał w Stubnie miejscową Granicę. Lider bez większych problemów ograł Biało-Czerwonych Kaszyce.

Orzeł Przeworsk - Biało - Czerwoni Kaszyce 3:0 (2:0)

Bramki: Lech 21-karny, 57, Pigan 45+3.

Orzeł: Przewrocki – Misiąg, Szybko, Słoma ż, Kowal – Pigan (72 Gurak), Lech ż, Gwóźdź (72 Sykała), Flis – Boratyn ż, Bednarz. Trener Grzegorz Sitek.

Kaszyce: Przybyszek – Chwasta, Klepacki, Sawka ż, Łach (71 K. Wielgosz) – J. Wielgosz, B. Wielgosz, Hołub, Bak – Radwański (76 Wójcik), Sas ż. Trener Bartłomiej Klepacki.

Sędziował: Pawlus (Przemyśl). Widzów 200.

Orzeł kontrolował mecz od pierwszej minuty, jednak tylko swojej nieskuteczności zawdzięcza , że na pierwszego gola musiał czekać do 21 minuty. Druga bramka Dawida Pigana padła w doliczonym czasie pierwszej połowy. Wynik meczu ustalił Maciej Lech w 57 minucie. Do końca meczu mimo, kolejnych okazji Orzeł już bramki nie zdobył a zasługa w tym Łukasza Przybyszka, który kilka razy popisał się świetnymi interwencjami.

POZOSTAŁE MECZE:**Granica Stubno - LKS Skołoszów 0:1 (0:0)** Tarnawski 54;

Pogoń-Sokół Lubaczów - Płomień Morawsko 1:0 (1:0) Hojdak 43;

Łęk Ostrów - MKS Kańczuga 1:2 (1:2) Broszko 3 - Bawor 23, 25;

Czuwaj Przemyśl - GKS Orły 3:0 (3:0) Sanocki 1 ,Furtyk 9-karny, Pałys 45;

Sanoczanka Święte - MKS Radymno 9:0 (2:0) Kobrzyński 6, Sebastianka 22, Modny 56, 61, Bruk 50, 83, Zarębiński 85, Mucha 71, 89;

Czarni Pawłosiów - Motor Grochowce 2:0 (1:0) Czyż 28, Hołowacz 90;

Roztocze Narol - Zorza Zarzecze 5:1 (5:0) Gmiterek dwie, Banaś, Zieliński, Nisztuk - Luft.