Klasa O Jarosław. MKS Kańczuga ograła beniaminka z Pawłosiowa. Orzeł Przeworsk znów wysoko wygrał [ZDJĘCIA]

MKS Kańczuga - Czarni Pawłosiów 3:2.
MKS Kańczuga - Czarni Pawłosiów 3:2. Grzegorz Kostka
Druga kolejka przyniosła wysoką porażkę MKS Radymno na własnym boisku. Piłkarze z Radymna stracili aż siedem goli, z czego cztery zdobył najlepszy strzelec beniaminka z Zarzecza, Wojciech Majkutowski.

MKS Kańczuga - Czarni Pawłosiów 3:2 (2:0)

Bramki: Dziedzic 9, Piątek 41-karny, Gaweł 79 – Hołowacz 70, 77.

Kańczuga: Flak – Ł. Borcz (69 Gaweł), K. Borcz, Cieleń, Gurak – Cząstka, Bawor (50 Kudła), Barszczak, Piątek (73 Struś) – Dziedzic (48 Cichy), Ostrzywilk (79 Kielich). Trener Arkadiusz Kiszka.

Pawłosiów: Kurka – Walczak ż (90 Zawadzki), Olszański, Gotz, Skrzypek (54 Hołowacz) – Rychtyk ż, Bańka, Skupień (68 Czyż), Wilk – Dylewski, Taciuch. Trener Roman Wawrzynkiewicz.

Sędziował: Pszonak (Jarosław). Widzów 150

Gospodarze po pierwszej połowie prowadzili dwoma bramkami i nie zapowiadało się, że mogą mieć problemy z odniesieniem końcowego zwycięstwa. Jednak po przerwie oddali inicjatywę na 20 minut co przełożyło się na dwie stracone bramki. Komplet punktów Kańczudze uratował Daniel Gaweł, zdobywając zwycięską bramkę, dwie minuty po golu wyrównującym.

POZOSTAŁE MECZE:**MKS Radymno - Zorza Zarzecze 1:7 (1:4)** Łamasz – Majkutowski cztery, Młodnicki dwie, Kurecki;

Łęk Ostrów - Motor Grochowce 2:3 (2:2) Stopa 5, Broszko 17 – Rudnicki 41, 77, Kazek 45;

Orzeł Przeworsk - Sanoczanka Święte 4:0 (1:0) Czyrny 41, Flis 49, Lech 81-wolny, Gwóźdź 90;

Płomień Morawsko - GKS Orły 4:2 (2:1) Pilch 16-karny, Pajda 27, Grabiec 58, Mrozowicz 70 - Bratkowski 27, 72;

Biało - Czerwoni Kaszyce - Roztocze Narol 2:3 (0:1) Chwasta 60-karny, B. Wielgosz 87 – Miszczuk 23, Krupa 50, Gałka 56;

LKS Skołoszów - Czuwaj Przemyśl 3:1 (2:0) Chmielowski 15, Pilawa 22, K. Buczkowski 60 - Świst 67;

Granica Stubno - Pogoń-Sokół Lubaczów 0:1 (0:0) Cisek 90.