Klasa O Jarosław. Płomień Morawsko zaskoczył MKS Radymno [WYNIKI, STRZELCY]

kostek
Tomasz Czachorowski
Zespół Płomienia Morawsko wysoko wygrał w Radymnie zdobywając cztery gole, czym praktycznie zapewnił sobie utrzymanie. Wice lider do przerwy prowadził dwoma bramkami, ale z Hurka wywiózł tylko jeden punkt. Lider długo męczył się z Huraganem. Po tym zwycięstwie już tylko kataklizm mógł by zabrać Orłowi awans do 4 ligi. Bramka grającego trenera w drugiej połowie, dała zwycięstwo Kańczudze. Cenne zwycięstwo odnieśli Biało-Czerwoni z bezpośrednim rywalem do utrzymania z Zarzecza.

Orzeł Przeworsk - Huragan Gniewczyna 1:0 (0:0)

Bramka: Struś 82.
Orzeł: Kurosz – Misiąg ż, Salwach, Tworzydło, Kowal – Cząstka (55 Paluch, 79 Piątek), Struś ż, Kudła, Barszczach, Wilk - Boratyn. Trener Arkadiusz Kiszka.

Gniewczyna: Groch (46 Drzystek) - Gardziel (77 B. Słysz), A. Słysz, Ł. Gurak, Kulpa – T. Wojtas ż, J. Słysz, Konieczny, Klimek, W. Gurak (21 Tutka) - Piróg. Trener Tomasz Wojtas.

Sędziował Paryniak (Lubaczów). Widzów 200.

Mecz od pierwszej minuty toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy mimo znaczącej przewagi i stworzonych sobie sytuacji nie potrafili zamienić ich na gola, szczególnie nieskuteczni byli przed przerwą. Jedyna bramka meczu padła pod koniec spotkania, gdy po zbyt krótkim wybiciu piłki przez gości, Edwin Struś uderzył z dystansu i trafił po długim rogu. W doliczonym czasie gry goście zmarnowali wyśmienitą okazję do wyrównania. Jeden z zawodników przyjezdnych nie trafił do pustej bramki z pola karnego.

POZOSTAŁE WYNIKI: San Hurko/Hureczko - Start Pruchnik 2:2 (0:2) Krajewski 60, Delikat 75-karny – Mikłasz 32, Stanik 36;

MKS Kańczuga - Santos Piwoda 2:1 (1:1) Dziedzic 2, Podstolak 68 – Gawura 9;

MKS Radymno - Płomień Morawsko 0:4 (0:2) Gil 10, Adamarek 25, 85, Kurasz 90;

Roztocze Narol - LKS Skołoszów 0:0;

Biało-Czerwoni Kaszyce - Zorza Zarzecze 2:0 (2:0) Wota 35-karny, Chwasta 37;

Motor Grochowce - Pogoń-Sokół Lubaczów 3:0 (2:0) M. Furtyk 18, Bąk 38, 63;

KS Kisielów-Pełnatycze - Sanoczanka Święte 1:4 (0:0) Lasek 78 – Piwowar 51, 80, Modny 61, Gawłowski 90.