Klasa O Jarosław. Roztocze Narol mocno postawiło się liderowi [WYNIKI, RELACJE]

kostek
Anna Kaczmarz
Lider nie miał łatwego zadania w Narolu, ekipa Roztocza wysoko zawiesiła poprzeczkę Orłowi. Drugi Start nie bez trudu ograł MKS Radymno.

Huragan Gniewczyna – Pogoń-Sokół Lubaczów 1:0 (0:0)

Bramka: Jagieła 81.

Gniewczyna: Drzystek - Ł. Gurak ż, M. Gurak ż, Gliniany, Klimek - A. Słysz, D. Konieczny, Jagieła ż, Tutka (90 B. Słysz), T. Wojtas ż – Piróg (82 Gardziel). Trener Tomasz Wojtas.

Lubaczów: Łakomy- Hojdak ż, Dyś (80 Furgała), Wojtowicz, Dawid Polucha (60 Damian Polucha ż) - Zając, Małecki ż (75 Sopel), Tworko, Cisek - Świstak. Trener Konrad Halejcio.

Sędziował Pszonak (Jarosław). Widzów 200.

Zespół gospodarzy w pierwszej połowie zmarnował wyśmienitą okazję do zdobycia gola. Akcję na wagę trzech punktów prze[prowadził Łukasz Jagieła. Goście nie stworzyli sobie stu procentowej okazji strzeleckiej.

Roztocze Narol - Orzeł Przeworsk 0:1 (0:0)

Bramka: Strączek 66-karny.

Narol: Woś – Maciejko, Przednówek, Krupa, Zieliński – Byra, Chmielewski (60 Mazurkiewicz), Cywka ż, Vogelgezang, Legeżyński - Zuchowski. Trener Daniel Hałasa.

Orzeł: Kurosz – Salwach (82 Misiło), Tworzydło, Strączek ż, Kowal – Cząstka (67 Paluch), Barszczak, Wilk, Struś (73 Kudła), Pigan – Boratyn ż. Trener Arkadiusz Kiszka.

Sędziował P. Kowal (Jarosław). Widzów 200.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Orła, ale z optycznej przewagi gości nic nie wynikało. Nie moc strzelecką przyjezdnych przerwał dopiero Radosław Strączek w 66 minucie pewnie egzekwując rzut karny. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie i lider zainkasował kolejny komplet punkty.

POZOSTAŁE WYNIKI: Płomień Morawsko - San Hurko/Hureczko 0:1 (0:0) Foryt 70;

Santos Piwoda - Sanoczanka Święte 0:2 (0:2) Modny 32, Zubrzycki 45;

Zorza Zarzecze - KS Kisielów-Pełnatycze 0:1 (0:1) Taciuch 20;

LKS Skołoszów - Motor Grochowce 4:1 (1:0) K. Buczkowski 22-karny, Pilawa 51, 83, 87 - A. Furtyk 68;

Start Pruchnik - MKS Radymno 3:1 (1:0) Stanik 10, Jabłoński 70, M. Mikłasz 88 – Pobidka 51;

Biało-Czerwoni Kaszyce - MKS Kańczuga 2:2 (2:0)
dla gospodarzy Chwasta 17, Wota 43 – K. Borcz 57, Majkutowski 70.