Klasa O Jarosław. Trzy gole w doliczonym czasie w Morawsku. W Kańczudze sporo kontrowersji sędziowskich

kostek
Grzegorz Kostka
Trzy gole padły w doliczonym czasie gry w Morawsku. W Kańczudze sporo pretensji do sędziego mieli gospodarze spotkania.

MKS Kańczuga - Sanoczanka Święte 2:4 (1:1)

Bramki: K. Borcz 18, Bawor 49 – Gawłowski 26, 77-karny, Kobrzyński 47, Modny 87.

Kańczuga: Płocica – Ł. Borcz ż, K. Borcz ż, Gaweł, R. Cieleń – Cząstka, Bawor
(60 Grzebyk), Kudła, Piątek – Dziedzic (72 Cichy), Struś ż (78 Argasiński). Trener Arkadiusz Kiszka.

Święte: Jasiejko – Seryło (20 Kobrzyński), Karbownik, Kiełbowicz, Gorczyca – Socha, Modny, Mucha ż, Gawłowski – Bruk, Muszak. Trener Rajmund Gorczyca.

Sędziował: Krzych (Lubaczów). Widzów 100.

Emocje w meczu zapoczątkowała ładna akcja gospodarzy zakończona bramką Kamila Borcza. Jeszcze przed przerwą wyrównał Krzysztof Gawłowski. Po przerwie drużyny szybko zdobyły po jednym golu. W ostatnim kwadransie szalę zwycięstwa przechyli lina swoją korzyść goście zdobywając dwa gole. Niestety negatywnym bohaterem spotkania był arbiter główny, który kilka razy uraczył kibiców dziwnymi decyzjami.

POZOSTAŁE MECZE: **Pogoń-Sokół Lubaczów - Start Pruchnik 0:0; **

Czuwaj Przemyśl - MKS Radymno 1:1 (1:0) Błażkowski 5 – Pelc 67;

Łęk Ostrów - Granica Stubno 2:1 Stopa, Oronowicz – K. Mikulec;

Płomień Morawsko - Huragan Gniewczyna 4:1 (1:0) Owarzany 6, M. Pajda 47, Skiba 90+2, Kuźniar 90+3 – Gliniany 90;

LKS Skołoszów - Gwiazda Wielkie Oczy 2:0 (2:0) Kubas 18, K. Buczkowski 35;

Biało-Czerwoni Kaszyce - San Hurko/Hureczko 1:0 (0:0) K. Wota 70;

Błękitni Grzęska - Motor Grochowce 0:3 (0:1) Jakubiec 24, Rudnicki 55-karny, Furtyk 60.

Górnik Zabrze nagrodził reprezentantów Polski w AMP Futbolu. Członkowie siódmej drużyny świata obejrzeli z trybun mecz ze Śląskiem Wrocław