Klasa O Jarosław. Zadyszka Skołoszowa. Wysokie zwycięstwo Kańczugi w Grzęsce [ZDJĘCIA]

MKS Kańczuga (biało-niebieskie stroje) wysoko wygrał w Grzęsce.
MKS Kańczuga (biało-niebieskie stroje) wysoko wygrał w Grzęsce. Grzegorz Kostka
LKS Skołoszów ostatnio traci punkty. Tym razem przegrał na własnym boisku z Czuwajem. MKS Kańczuga wysoko wygrał w Grzęsce z miejscowymi Błękitnymi.

Błękitni Grzęska - MKS Kańczuga 0:4 (0:1)

Bramki: Borcz 4, Gaweł 59, Struś 63, Dziedzic 77.

Grzęska: Niemiec – Curzytek, Kotliński (83 Pysz), Kusak, Popielarski – Słysz (46 Jagieła), Maj ż, Domka, Tutka (64 Kwaśniak) – Ostrzywilk (75 Pieczek), Rupar. Trener Damian Kołodziej.

Kańczuga: Flak – Ł. Borcz, K. Borcz, R. Cieleń (42 Grzebyk), A. Gurak – Cząstka, Kudła ż, Gaweł, Struś ż (84 Konieczny), Cichy (69 Kielich) – Dziedzic (89 Mendycki). Trener Arkadiusz Kiszka.

Sędziował: Lis (Jarosław). Widzów 200.

Derby powiatu wcale nie były tak jednostronnym widowiskiem jak wskazuje wynik, w pierwszej połowie gospodarze zmarnowali dwie znakomite okazje do zdobycia gola. Po przerwie dwie stracone bramki w przeciągu czterech minut podcięły skrzydła Błękitnym i w ostatnich pół godziny goście z Kańczugi kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń.

POZOSTAŁE MECZE:

Płomień Morawsko - Łęk Ostrów 2:2 (1:1) Lorenowicz 43, Adamarek 75 – Stopa 7, Trelka 65;

Huragan Gniewczyna - San Hurko/Hureczko 0:0;

Gwiazda Wielkie Oczy - Pogoń-Sokół Lubaczów 0:0;

LKS Skołoszów - Czuwaj Przemyśl 1:2 (0:1) Czerwiński 73 - Sanocki 11, Łuc 87;

Sanoczanka Święte - MKS Radymno 7:2 (0:2) Gawłowski 56, Modny 61, Kobrzyński 58, 70, Mucha 77, Bednarz 83, 88 - Kania 39, 41;

Motor Grochowce - Start Pruchnik 0:3 (0:1) Bochnak 30, 63, 76;

Granica Stubno - Czerwoni Kaszyce 3:1 (0:1) dla gości: Pilawa 38