Klasa O Krosno: Czarni Jasło lepsi od Kotwicy Korczyna. Partyzant postrzelał w drugiej połowie. Pół tuzina goli w Kopytowej

sec
Niedzielne mecze odbyły przy bardzo dobrej pogodzie
Niedzielne mecze odbyły przy bardzo dobrej pogodzie Archiwum
W konfrontacji ekip zajmujących czołowe lokaty lepsi okazali się jaślanie. Gospodarze zdobyli gola przed przerwą, utrzymując jednobramkową przewagę do końca spotkania. Nadal tempa nie zwalnia lider tabeli, Partyzant Targowiska. Tym razem ograł Tarnawę na jej boisku.

Do czołówki dobija się Nafta Jedlicze, która wygrała z sąsiadem w tabeli, Ostoją Kołaczyce na wyjeździe. Sporo bramek padło w Kopytowej, gdzie Polonia podejmowała Tempo Nienaszów.

Czarni Jasło – Kotwica Korczyna 1:0 (1:0)
Bramka
: Gabryel 36.

Czarni: Niemczyński – Urban, Szopa, Wyderka, Setlak – Gabryel, Szura (65 D. Wilk), Kulig (86 Musiał), Myśliwiec, Szydło (70 Wójtowicz) – Borowiec ż. Trener Arkadiusz Kosiba.

Kotwica: P. Mularz – Surmacz ż (56 K. Urbanek), Janusz (46 Baszak), Ł. Zych, K. Słowik ż – Rogalski, Puk, Prajsnar, Pisula (78 Bryś), Balawajder – S. Jurczak. Trener Robert Gorzynik.

Widzów 200.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Iwonka Iwonicz – Przełęcz Dukla 1:1 (0:0)
Wais 70-karny – Frączek 84;

LKS Tarnawa – Partyzant Targowiska 0:2 (0:0) Macnar 52, Kozubal 61-karny;

Zamczysko Odrzykoń – Sokół Sieniawa 2:1 (1:0) M. Urbanek 27, J. Dziadosz 65 – P. Wacławski 90;

Polonia Kopytowa – Tempo Nienaszów 2:4 (2:2) dla gości: K. Kiełtyka dwie, M. Walczyk, W. Kiełtyka;

Ostoja Kołaczyce – Nafta Jedlicze 0:2 (0:0) Karol Rymarczyk 67-karny, Subik 90+4;

Iskra Przysietnica – Bieszczady Ustrzyki Dolne 0:1 (0:0) F. Fundanicz 76;

Markiewicza Krosno – Start Rymanów 0:0.