Klasa O Krosno. Lider z Targowisk nie zwalnia tempa - strzelił 5 bramek. Start wbił pół tuzina goli Polonii

sec
W krośnieńskiej okręgówce rządzi na razie Partyzant Targowiska
W krośnieńskiej okręgówce rządzi na razie Partyzant Targowiska archiwum
Piłkarze Partyzanta Targowiska są poza zasięgiem rywali. Dowiedli tego po raz kolejny, gromiąc u siebie Zamczysko Odrzykoń. Gospodarze już do przerwy prowadzili różnicą dwóch goli, a w drugiej połowie powiększyli przewagę.

Partyzant Targowiska – Zamczysko Odrzykoń 5:1 (2:0)
Bramki
: Kubal 29, Kozubal 37, Chmielowski 63, Szubrycht 83, Borowczyk 90+2 – Lenart 79-karny.

Partyzant: Niemiec – Haznar, Chmielowski, Wilk, Pelczar ż (68 Penar) – Sieniawski, K. Dobrzański (60 Szelc), Kubal (75 Kamola), Borowczyk, Macnar – Kozubal (64 Szubrycht). Trener Wojciech Kogut.

Zamczysko: Bazan – Grochmal ż (73 S. Nowak), Zaremba (85 W. Telesz), Bryś, Gut (46 Guzik) – Urbanek, D. Nowak ż, Lenart, Stec (63 Buczek), Dziadosz – J. Telesz (60 Lenik). Trener Kamil Walaszczyk.

Sędziował Komański (Sanok). Widzów 200.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Wisłok Sieniawa - Czarni Jasło 0:4 (0:2)
Wilk 12, Setlak 33, Kulig 58, Pałucki 79;

Kotwica Korczyna - Iskra Przysietnica 1:1 (1:1) dla gospodarzy Puk 20;

Start Rymanów - Polonia Kopytowa 6:1 (3:1) Langos 12, J. Zima 27, 88, Sołtysik 37, Stanisz 66, Rafał Nikody 90 – W. Biały 44;

Ostoja Kołaczyce - Markiewicza Krosno 0:2 (0:0) Barzyk 85, Meier 90+2;

Bieszczady Ustrzyki Dolne - Nafta Jedlicze 0:3 (0:2) Kut 29, Krawczyk 37, Czaja 51;

Tempo Nienaszów - Iwonka Iwonicz 3:0 (2:0) R. Majka 16, K. Kiełtyka 30, M. Walczyk 62;

Przełęcz Dukla - LKS Tarnawa przełożony na 15 maja.