Klasa O: porażka Słowianina Grębów

PISZ
W Gorzycach piłkarze Sanu Wrzawy rozgromili rywali z Podwoliny.
W Gorzycach piłkarze Sanu Wrzawy rozgromili rywali z Podwoliny. fot. Marcin Radzimowski
Pierwszej porażki w tym sezonie doznali kroczący dotąd od zwycięstwa do zwycięstwa piłkarze Słowianina Grębów, którzy przegrali w Ździarach aż 1-4.

Fotel lidera objęła Olimpia Pysznica, która na własnym boisku rozgromiła Strażaka Przyszów.

KP ZARZECZE - SAN KŁYŻÓW 3-1 (2-0)
BRAMKI: Kobylarz (3), samobójcza (15), Latawiec (50) - Madej (83).

Ciekawe widowisko stworzyli piłkarze obu drużyn. Mecz ustawiła szybko zdobyta przez Kobylarza bramka, która nieco podcięła skrzydła piłkarzom z Kłyżowa. Kiedy po kwadransie gry było 2:0 dla Zarzecza z goście nieco "zeszło powietrze", ale nie odpuścili meczu dzięki czemu był on ciekawy i stał na dobrym poziomie. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się arbiter z Tarnobrzega Sylwester Rolek, który swymi stanowczymi decyzjami temperował zakusy piłkarzy obu drużyn do zbyt ostrej gry.

LZS ŹDZIARY - SŁOWIANIN GRĘBÓW 4-1 (1-1)
BRAMKI: Tkacz 2 (14, 90+1), Paprocki (73), Jeż (87) - Surma (8).
Już w 8. minucie meczu Surma trafił do bramki miejscowych, ale jak się później okazało były to złe miłego początki dla groźnej na własnym specyficznym boisku drużyny ze Ździar. Gospodarze wyrównali jeszcze przed przerwą, a w ostatnich 17 minutach gry wręcz zmiażdżyli rywali strzelając im aż trzy gole.

POZOSTAŁE WYNIKI: San Wrzawy - KS Podwolina 5-0 (4-0) Michał Fietko 3 (5, 35, 40), Maciej Fietko 2 (6, 60); Iskra Sobów Tarnobrzeg - Orzeł Rudnik 0-7 (0-4) Kania 2 (15, 55), Jaśkowski 2 (35, 70), Wala (40), Pliszka (44), Dudzik (78); Olimpia Pysznica - Strażak Przyszów 8-0 (6-0) Bajgierowicz 4 (1, 10, 27, 78), Tur (29), Sobiło (31), Iskra (32), Szwedo (55); Wisan Skopanie - Tłoki Gorzyce 1-4 (1-2) Durda (10-karny) - Korzonek 3 (45, 55, 85), Świąder (35); Sokół Kamień - Mokrzyszów Tarnobrzeg 0-4 (0-1) Haliniak (29), Sołtykiewicz (40), Paruch (54), Guściora (59); Strzelec Dąbrowica - Bukowa Jastkowice przełożony na 13 listopada.

Składy drużyn z klasy O oraz relacje z meczów klasy A i B znajdziesz w dzisiejszym papierowym wydaniu Nowin