Klasa O Rzeszów: Derby Sokołowa dla Sokoła. Sawa Sonina rozgromiona w Rzeszowie

Pierwszą porażkę w tym sezonie poniosła Sawa Sonina
Pierwszą porażkę w tym sezonie poniosła Sawa Sonina Łukasz Pado
W dwóch meczach na szczycie wygrywały drużyny niżej notowane przed tą kolejką, czyli Crasnovia Krasne i Resovia II. Dodatkowo zwycięstwa były bardzo okazałe, dla wciąż aktualnego lidera z Soniny, to pierwsza porażka w tym sezonie.

Ciekawie było też w derbach gminy Sokołów Młp., które omal nie zakończyły się bez goli. Omal, bo w dodatkowym czasie gry do siatki trafił Grzegorz Płonka. Miejscowi mieli pretensje do sędziego, że mecz po regulaminowych 90 minutach trwał znacznie więcej niż sugerowane przez arbitra trzy minuty. Oba zespoły miały okazje, żeby wcześniej rozstrzygnąć to spotkanie, goście w pierwszej, a gospodarze w drugiej połowie.

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Sokół Sokołów Młp. 0:1 (0:0)

Bramka: Płonka 90+4

Orzeł: Matusiak – Kuduk, Smycz, D. Bałut ŻK, B. Chorzępa, Rzeszutek, Serafin ŻK, Śliż ŻK, Szwaja (80 Lorenc), Krasoń (85 Kot), A. Bałut. Trener Piotr Gaca.

Sokół: Jaskuła – Wilk, Sidor, Brzychczy ŻK, Pietroński, Pilecki, Bałamut, Rodzeń, Jagusiak, Płonka, Sobuś. Trener Tomasz Brzychczy.

Sędziował Czenczek (Nowa Sarzyna). Widzów 100.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Jedność Niechobrz – Strug Tyczyn 5:2 (1:1) Dariusz Szeliga 27-karny, 75, 87, Lib 66, Kocurek 68 – W. Zawadzki 44-wolny, Domino 64;

Crasnovia Krasne – Stal II Rzeszów 3:0 (1:0) Skuba 18, 57, 90;

KS Stobierna - Strumyk Malawa 1:1 (1:1) Ł. Lepionka 39 – Antkiewicz 4;

Błękit Żołynia - Bratek Bratkowice 0:0,
Aramix Niebylec - Wisłok Czarna 0:4 (0:1)Tłuczek 30, Staroń 70, Soja 83, Gaweł 90

Błażowianka Błażowa - KS Zaczernie 0:1 (0:1) Dec 60;

Resovia II - Sawa Sonina 6:0 (1:0) Twardowski trzy, Świderski dwie, Makowski.