Klasa O Rzeszów: Efektowne wygrane na otwarcie. 12 goli Włókniarza Rakszawa. Niewykorzystana szansa Sawy Sonina

Wisłok Czarna - Sawa Sonina 2:1
Wisłok Czarna - Sawa Sonina 2:1 Łukasz Pado
Włókniarz Rakszawa z przytupem powrócił do klasy O. Podopieczni trenera Krystiana Halejcio pokonali Bratek Bratkowice 12:0. Efektownie wygrały swoje mecze Jedność Niechobrz i SPEC Stal Łańcut.

Jak czytamy na profilu klubowym Włókniarza, to najwyższe zwycięstwo tej druzyny w historii ligowych występów.

Po pięć goli zanotowały na swoim koncie drużyny z Łańcuta i Niechobrza.

Ciekawy mecz odbył się w Czarnej. Wisłok, mimo że po kilku minutach przegrywał 0:1, zdołał odwrócić losy meczu. Sawa mogła w końcówce uratować remis, ale najlepszy strzelec grzegorz Słonina niewykorzystał karnego.
Sawa od 70. minuty musiała radzić sobie w dziesiątkę po niesportowym zachowaniu Szymona Pasternaka.

Wisłok Czarna - Sawa Sonina 2:1 (1:1)

Bramki: Lelek 22-karny, 85 - Słonina 8.

Wisłok: Kowal - Obuch, Bomfim (62 Ślączka), Franczyk ŻK, Rączka, Lelek, Weres ŻK, Wojtowicz (90 Gaweł), Soja (75 Sołtys), Czaja, Jurek. Trener Krzysztof Weres.

Sawa: Cisek ŻK - Gwizdak, Smoleń (46 Nycz), Kruk, Pasternak CZK [69, kopnięcie rywala bez piłki], Reiman, Grad, D. Baran ŻK (65 Kot ŻK), Madeja ŻK, Kojder (46 J. Baran), Słonina ŻK. Trener Bartosz Madeja.

Sędziował: Szydełko (Rzeszów); Widzów 150.