Klasa O Rzeszów: Mocny powrót Crasnovii Krasne do okręgówki. Niezły start beniaminków

Crasnovia Krasne jest pierwszym liderem klasy O Rzeszów w tym sezonie
Crasnovia Krasne jest pierwszym liderem klasy O Rzeszów w tym sezonie Krzysztof Kapica/Archiwum
Dla beniaminków pierwszą kolejkę można zaliczyć na plus. Crasnovia, z nowym trenerem Grzegorzem Żyłą, jest pierwszym liderem, a cenne punkty w Niechobrzu wywalczył Niebylec.

Jak przed laty w 3 lidze zagrali w Malawie. Strumyk ograł 2:1 KS Zaczernie. Gospodarzy prowadził trener Wiesław Gołda.

Były trenerskie duety, ale żeby było trenerskie trio, to chyba nowość. Rezerwy Stali Rzeszów w meczu z imienniczką z Łańcuta prowadzili Mateusz Stolarski, Maciej Tokarczyk i Karol Wójcik.

Mocne powrót do klasy O zanotowali gracze Crasnovii. Mecz mógł rozstrzygnąć się już w pierwszej połowie, ale dwóch doskonałych okazji nie wykorzystał Karol Skuba. Odpłacił się za to po przerwie. Gości tłumaczą poważne kłopoty kadrowe, w większości spowodowane wyjazdami piłkarzy za granicę.

Crasnovia Krasne – Błażowianka Błażowa 5:0 (1:0)

Bramki: R. Szczepański, Skuba, A. Szczepański.

Crasnovia: Sitek – Marcin Micał ŻK (78 Wierzbiński ŻK), Ryzhak (82 Gaweł), Gorzelany, Kucharzyk, Gwizdak, Mateusz Micał, Rozborski (71 Garała), Zaracki (82 Lecki), Skuba (84 K. Szczepański), R. Szczepański (60 A. Szczepański). Trener Grzegorz Żyła.

Błażowianka: Rajzer – Woźniak (75 Banaś), Brzęk, Cieśla, Kołodziej, W. Kruczek, P. Kruczek, Kruła, Kanach, Rzepecki (70 Rabczak), Sobczyk ŻK. Trener Piotr Górka.