Klasa O Rzeszów: Pierwsza porażka Głogovii. Wisłok nadal bez wygranej

Stobierna pokonała u siebie Włókniarza Rakszawa 3:0.
Stobierna pokonała u siebie Włókniarza Rakszawa 3:0. Wacław Nowacki
Spadkowicze z 4 ligi otwierają i zamykają tabelę. Szanse, by odbić się nieco od dna miał Wisłok Strzyżów, który przez większość spotkania prowadził z Orłem, niestety dla miejscowych w końcówce wyrównał Marcin Chorzępa.

Jedność Niechobrz – Sokół Sokołów Młp. 0:1 (0:0)

Bramki: Jagusiak 76.

Jedność: Jodłowski – Gorzelany ŻK (87 Buda ŻK), P. Lib, Kłeczek, M. Micał (80 Kucharzyk), Wrona (60 Bednarski), Kalandyk ŻK, Rachwalski, Damian Szeliga (67 Lelek), Dariusz Szeliga, Byjoś ŻK (54 Kocurek). Trener Sebastian Kłeczek.

Sokół: Surowiec – Wilk, Brzychczy, Pietrucha ZK, Sidor – Jagusiak ŻK (85 Nowak), Bałamut, Ziobro ŻK, Rodzeń (70 Nizioł), Uram ŻK – Płonka. Trener Tomasz Brzychczy.

Sędziował Sitarz (Rzeszów). Widzów 100.

Po bezbarwnej pierwszej połowie nieco więcej emocji było po przerwie. W 70 minucie mogło być 1:0, ale do pustej bramki nie trafił Kocurek, kilka minut później zemściło się to i w zamieszaniu podbramkowym do siatki gospodarzy trafił Jagusiak.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Strumyk Malawa - Bratek Bratkowice 1:1 (1:0)
R. Gaweł - Kopiec,

Błękit Żołynia - Sawa Sonina 1:2 (1:2) Markowicz 40 – Madeja 7, Sobek 14;

KS Stobierna - Włókniarz Rakszawa 3:0 (2:0) Jakubowski 4-karny, M. Grzesik 32, B. Grzesik 55;

Wisłok Strzyżów - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:2 (1:1) Margański 7, Draga 46 – Szylar 26, Chorzępa 85,

Strug Tyczyn - KS Zaczernie 2:2 (1:1) Drob 1, Janik 60-karny - Panek 1, Pamuła 46,

Błażowianka Błażowa - Resovia II 2:0 (1:0) Chuchla 42, Róg 82-karny,

Głogovia Głogów Młp. - LKS Trzebownisko 1:2 (0:1) Góra 80 - Panek 7, Szkolnik 90-samobójcza; w 48. minucie czerwoną kartkę otrzymał Franczyk (Głogovia).