Klasa O Rzeszów. Resovia II ograła lidera z Głogowa Małopolskiego 4:0

kara
Anna Kaczmarz/Polska Press
Swoje mecze pewnie wygrały: Stobierna, Niechobrz, Sonina, Błażowianka i Resovia II. Ta ostatnia ograła lidera tabeli 4:0 i zmniejszyła dystans (dwa punkty straty). Dwie bramki strzelił Kwiek.

Emocji nie brakowało w meczu Bratkowic z Żołynią. Bramka dla gości padła już w 4 minucie (Cupryś). Gospodarze walczyli do końca i 10 minut przed upływem podstawowego czasu gry, udało im się wyrównać (Żmuda). Niechobrz ograł Wólkę Niedźwiedzką 4:1. Hat-trickiem popisał się Kalandyk. Trzy gole strzelili również Słonina z Sawy Sonina i M. Kruła z Błażowianki. Po dwa trafienia na swoim koncie zapisali: Kamiński ze Stobiernej, Kuśnierz z Błażowej oraz Wilk z Trzebowniska i Noga z Malawy.

WYNIKI: KS Zaczernie - KS Stobierna 0:4 (0:2) A. Kamiński 2, 57, K. Jakubowski 11-karny, 68;

Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Jedność Niechobrz 1:4 (0:3) Serafin 75-karny - D. Szeliga, Kalandyk trzy;

Bratek Bratkowice - Błękit Żołynia 1:1 (0:1) Żmuda 80 - K. Cupryś 4;

Włókniarz Rakszawa - Sawa Sonina 0:5 (0:1) G. Słonina trzy, Sobek, samobój;

Sokół Sokołów Młp. - Strug Tyczyn 3:1 (1:0) M. Uram 19-karny, Jagusiak 62, Pilecki 69 - Żuczek 60;

Reslogistic Błażowianka - Wisłok Strzyżów 7:0 (3:0) M. Kruła 8, 54, 85, P. Kruła 37, P. Kanach 41, B. Kuśnierz 77-karny, 79;

LKS Trzebownisko - Strumyk Malawa 3:4 (0:2) K. Wilk dwie, K. Panek - A. Noga dwie, Hubert Put, P. Stefanik;

Resovia II - Głogovia Głogów Młp. 4:0 (1:0) Kwiek dwie, Ogrodnik, Górka.