Klasa O Rzeszów. Rezerwy Resovii złapały Głogovię. Wiosną będzie bardzo ciekawie [OKRĘGÓWKA RZESZÓW, WYNIKI, GOLE, V LIGA, KLASA OKRĘGOWA]

Waldemar Mazgaj
Głogovia utrzymała fotel mistrza jesieni, ale znów straciła punkty, bo w ostatnich minutach grała w przewadze („kier” dla Bartosza Grzesika), ale nie wykorzystała okazji. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa. Rezerwy Resovii, które od połowy sezonu regularnie korzystają z „ławkowiczów” z pierwszego zespołu, zrównały się punktami z liderem.

Szansy na doskoczenie do nich nie wykorzystał Sokołów; prowadził do przerwy 1:0, ale od 41. minut bronił się w „10” po czerwonej kartce grającego trenera Tomasza Brzychczego za faul taktyczny. – To ułożyło mecz – mówił trener zaczernian Łukasz Kłeczek. Jedność zanotowała 7 mecz z rzędu bez porażki, ale jesienią na swoim stadionie w 7 meczach wygrała zaledwie raz.

Strug Tyczyn – Strumyk Malawa 2:1 (1:0)
Bramki
: Żuczek 21, 75 – Ślęzak 49.

Strug: Bal – Banaś ż, K. Domino, Janik, Murias (72 Ferenc), Nizioł, Nowiński, Pączek ż (90+1 Krzyszkowski), Stanio, Wrona, Żuczek (85 W. Domino). Trener Wiesław Gołda.

Strumyk: Szyszko – Lelek, Noga, Odrzywolski, Put, Bieda, Gaweł ż (65 Pilip), Kędzior, Kwolczak (80 Szczepanik), Lech (55 Smoleń), Ślęzak. Trener Sebastian Mendoń.

Sędziował W. Ziemba (Rzeszów). Widzów 80.

Kibice Strugu na wygraną u siebie czekali od 30 maja, kiedy też ograli Strumyk. Kamil Żuczek zanotował trzeci dublet; drugą bramkę (lob) poprzedził ładny rajd Dominika Ferenca na prawej stronie.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Głogovia Głogów - KS Stobierna 1:1 (1:1)
Dec 26 – D. Uram 24;

Jedność Niechobrz – Błękit Żołynia 0:0;
LKS Trzebownisko - Wisłok Strzyżów 0:2 (0:0)
Krok 50, Piechowiak 55;

SMS Resovia II – Bratek Bratkowice 7:1 (3:1) Adamski dwie, Twardowski, Feret, Straszkewycz, Krężel, Sowa – Jucha;

TG Sokół Sokołów Młp. – KS Zaczernie 1:1 (1:0) M. Uram 24 – K. Baran 76;

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Włókniarz Rakszawa 1:0 (0:0)Smycz 72;

Reslogistic Błażowianka – Sawa Sonina 2:1 (2:0) Nycz (samobójcza), Kruła - J. Baran.

Paweł Hass z Apklan Resovii po meczu Pucharu Polski z Lechią Gdańsk (1:3)