Klasa O Rzeszów: Sawa Sonina wróciła do wygrywania

W klasie O Rzeszów robi się coraz ciekawiej
W klasie O Rzeszów robi się coraz ciekawiej Łukasz Pado
Po czterech meczach bez zwycięstwa do wygrywania wróciła Sawa Sonina. Lider klasy O pokonał Błażowiankę 4:1, choć przez ponad godzinę grał w dziesiątkę. Mocno naciska para wiceliderów Resovia II i Sokół Sokołów Młp.

Stal II Rzeszów - Wisłok Czarna 0:1 (0:0)

Bramka: Ślączka 70.

Stal II: Pęksa – Pawłowski, Tarała (61 Kowal), Drath (71 Doroz), Gielar, Szpytma, Mustafaev, Ślesiński, Grabowski (65 Barański), Pieniążek (82 Płocica), Walas. Trener Mateusz Stolarski.

Czarna: Kozak – Grega, Weres, Jurek, Odrzywolski, Staroń, Nowak, D. Ślączka, Gaweł (55 Bąba), Tłuczek, Czaja (90 J. Ślączka). Trener Krzysztof Weres.

Do przerwy było bez goli. Po zmianie stron mocno zaatakowała Stal, ale Pieniążek minimalnie spudłował, a Mustafaev trafił w poprzeczkę. Gdy gospodarze napierali, goście wyprowadzili kontrę wykończoną skutecznym strzałem Dawida Ślączki.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Bratek Bratkowice - Sokół Sokołów Młp. 0:6 (0:2) Płonka 31, 48, 64, Jagusiak 39, Panek 49, Bałamut 58;

Jedność Niechobrz - Błękit Żołynia 3:3 (2:1) Kalandyk 26, Dariusz Szeliga 33-karny, Rachwalski 68 – Wawrzaszek 35-karny, Dudek 72, Witkowski 90+6, w 62. minucie czerwoną kartkę otrzymał Guzek (Jedność);

Resovia II - KS Stobierna 5:1

Strumyk Malawa - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1:1 (0:1) Pilip 70 – Rzeszutek 40-wolny; Resovia II - KS Stobierna 5:1

Stal Łańcut - KS Zaczernie 2:1