Klasa O Rzeszów. Strug Tyczyn lepszy od ŁKS-u Łańcut

Miłosz Bieniaszewski
Strug Tyczyn i ŁKS Łańcut musiały rywalizować na bardzo grząskim boisku.
Strug Tyczyn i ŁKS Łańcut musiały rywalizować na bardzo grząskim boisku. Miłosz Bieniaszewski
Strug Tyczyn pokonał u siebie ŁKS Łańcut, ale na własne życzenie doprowadzili do nerwowej końcówki.

Strug dominował bowiem przez ponad godzinę, ale w ostatnich minutach mógł nawet stracić pewną wydawało się wygraną.

Na grząskim boisku od początku lepiej radzili sobie miejscowi, czego efektem były dwie zdobyte bramki w pierwszej połowie. Kiedy na 3-0 podwyższył Bryk wydawało się, że jest po meczu.

Po chwili jednak bramkę zdobył Marynowski i w gości wstąpiły jakby nowe siły. Gospodarze natomiast zaczęli popełniać proste błędy, a najwięcej problemów stwarzał im Walkowicz.

ŁKS gola kontaktowego mógł już zdobyć w 79. minucie, ale piłkę z linii bramkowej wybił Porada. Swoją szansę miał także Lialiuk, który uderzył nad bramką.

Nowy zawodnik z Ukrainy w łańcuckim zespole poprawił się w doliczonym czasie gry ładnie uderzając z rzutu wolnego, ale na odrobienie strat gościom zabrakło już czasu.

STRUG SZIK TYCZYN - ŁKS ŁAŃCUT 3-2 (2-0)
BRAMKI: Słysz (17, samobójczy), Brocki (28), Bryk (65) - Marynowski (69), Lialiuk (90+2-wolny).