Klasa O Rzeszów: Strumyk urwał punkt Głogovii i nie jest już ostatni [ZDJĘCIA]

Strumyk Malawa zremisował u siebie z Głogovią 3:3.
Strumyk Malawa zremisował u siebie z Głogovią 3:3. Krzysztof Kapica
Malawa to trudny teren i przekonali się o tym piłkarze lidera klasy O Rzeszów Głogovia Głogów. Podopieczni Jacka Sowy do 88 minuty prowadzili 3:1 i tego meczu nie wygrali. Do lidera tylko dwa punkty traci już Resovia II.

KS Zaczernie - LKS Trzebownisko 2:2 (1:0)

Bramki: Jacek 18, Guzior 79 – Wiśniewski 73, Miś 76.

Zaczernie: Kukulski – A. Cieśla ŻK (70 Baran), Jacek (85 Huliński), Pukała (70 Paulo), Ziemiński (70 Panek), P. Kłeczek, Śliwa, Rusin ŻK, Pękala, Guzior, Barański. Trener Łukasz Kłeczek.

Trzebownisko: Guzek – Miś ŻK, Marcinek, Kloc ŻK, Ziemiński, Pukała, Nowak (46 Piędel), Moskwa (46 Majcher), Tomaka, Wilk, Wiśniewski. Trener Tomasz Kaczyński.

Sędziował: Noga (Leżajsk). Widzów 150.

Derby jak zwykle podniosły temperaturę meczu, ale ten toczył się zgodnie z zasadami fair-play. Emocji nie brakowało, Zaczernie prowadziło blisko godzinę, ale w kilka minut losy meczu odwróciły się.

– W pierwszej połowie lepsze było Zaczernie, ale w drugiej, to myśmy lepiej grali – ocenił krótko Andrzej Lis, kierownik drużyny gości.

POZOSTAŁE WYNIKI:

KS Stobierna - Jedność Niechobrz 1:2 (1:1) Jakubowski 43 – Wrona 10, Micał 71;

Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 3:3 (1:2) Put 22, Noga 88, Bieda 90+2 – Szkolnik 11-karny, Dec 41, Złamaniec 61;

Wisłok Strzyżów - Strug Tyczyn 0:2 (0:1) Żuczek 7, Domino 86;

Błękit Żołynia - Błażowianka Błażowa 1:0 (0:0) Walawender 65,

Sawa Sonina - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0:1 (0:0) Serafin 90-karny, wcześniej gospodarze niewykorzystali karnego;

Włókniarz Rakszawa - Resovia II 2-4 (1-1)
Motyl 29, Sobuś 78 - Kmiotek 30, Sowa 72, Straszkiewicz 74, 87;

Bratek Bratkowice - Sokół Sokołów Młp. 2:4 (0:3) Bednarz 77, Nosek 84 - Ziobro 10, Uram 15, Płonka 36, Mika 85.