Klasa O Rzeszów: Włókniarz Rakszawa nadal na czele. Sawa Sonina przegrywała z Jednością Niechobrz 0:3, wygrała 4:3

luci
Sawa Sonina pokonała u siebie 4:3 Jedność Niechobrz
Sawa Sonina pokonała u siebie 4:3 Jedność Niechobrz Ł. Pado/Archiwum
Beniaminek z Rakszawy zachował pierwszą pozycję w tabeli, ale w drugiej kolejce zwycięstwo nie przyszło mu tak łatwo jak w pierwszej. Drużyna trenera Krystiana Halejcio po ciekawym meczu wygrała w Przybyszówce 3:2. Niecodzienny zwrot nastąpił w meczu Sawy Sonina z Jednością Niechobrz.

Goście w 70 minucie prowadzili 3:0 i nikt nie spodziewał się, że pojadą do domu bez punktów. Sawa w kilkanaście minut strzeliła, aż cztery bramki, dwie ostatnie w doliczonym czasie.

- Wychodziliśmy dwa razy na prowadzenie i dwa razy strzelali nam gola po rzucie rożnym - pomstował Łukasz Kłeczek, trener Zaczernia po meczu z Aramixem Niebylec.

KS Zaczernie - Aramix Niebylec 2:2 (2:1)

Bramki: Guzior 10, Pękala 38 - P. Pilecki 36, Górczany 66.

Zaczernie: Kamil Łyko - Walicki, Pękala (69 Put), Jacek, Dynia Ż (80 Krężel), Guzior Ż, Dec, Cieśla (80 Barański), Chruściel Ż, Znamieńczyków, Kędzior ŻŻCZK[90, dwie żółte]. Trener Łukasz Kłeczek.

Niebylec: Stach - M. Babiarz, H. Babiarz, Gruba (62 Kozak), Górczany (77 Róg), Pilecki (76 Półchłopek), Rzędziniak, Smalarz Ż, Ł. Telesz, P. Telesz (66 Musiał), Wróbel Ż. Trener Łukasz Telesz.