Klasa O Stalowa Wola. Kacper Urban strzelił dla "Stalówki" cztery gole

puch
Anatol Chomicz
Piłkarze ze Stalowej Woli gładko pokonali San, a cztery razy w tym meczu do bramki trafiał Kacper Urban.

Wisan już w trzeciej minucie otworzył wynik spotkania ze Słowianinem i tę jednobramkową przewagę udało mu się utrzymać do przerwy. W II połowie jednak to piłkarze z Grębowa poczuli wiatr w żaglach i odpowiedzieli pięcioma golami.

Unia Nowa Sarzyna – LKS Brzyska Wola 2:0 (0:0)

Bramki: Łuczak 52, Madej 76.

Unia: Żuraw, Herdyna, Gnatek, Wiatr, Ulawski, Kulec (46 Filip), Grześkiewicz, Wośko ż (73 Błajda), Madej ż (86 Niedbała), Łuczak, Grabarz.

LKS: Baj - K. Karczmarczyk, A. Kyć, R. Kyć, Wrona (82 Artur Hacia) - Adrian Hacia, D. Karczmarczyk, Kiełboń (3 Leniart), Kruk (70 Kasprzak) - A. Staroń.

Sędziował Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

Unia rozegrała dobry mecz w Nowej Sarzynie, czego nie można powiedzieć o gościach z Brzyskiej Woli, którzy po serii wygranych meczów tym razem grali zupełnie bez polotu.

POZOSTAŁE WYNIKI: Olimpia SOLO Pysznica – Stal Nowa Dęba 1:6 (2:1) dla gości: Serafin, Wilk, Wąs Patryk dwie,Puzio i Nowak;

Stal II St. Wola – San Kłyżów 7:2 (4:1) dla gospodarzy: Urban 18, 35, 50, 57, Piotrowski 19, 30, Myszak 90;

Sokół Sokolniki – Pogoń Leżajsk 2:0 (0:0) Drozdowski 50, Surdy 75;

Wisan Skopanie – Słowianin Grębów 1:5 (1:0) Lis 3 – Szuba trzy, Telka, Cholewa;

Sparta Jeżowe – Rotunda Krzeszów 4:3 (2:3)
Wójcik dwie, Chudzik, Szewczyk - Szostak trzy;

Sokół Kamień – Retman Ulanów 6:3 dla gospodarzy: Szeser trzy, Rychel, Bajek, Mazur;

Bukowa Jastkowice – LZS Ździary 2:1 (1:0)