Klasa O Stalowa Wola. Niespodzianka w Krzeszowie - Rotunda górą. Najwięcej goli, choć nieprzesadnie dużo, padło w Nowej Dębie

puch
Na inaugurację w stalowowolskiej okręgówce padło 21 goli
Na inaugurację w stalowowolskiej okręgówce padło 21 goli archiwum
Miłą niespodziankę na samą inaugurację rundy wiosennej swoim kibicom zgotowali piłkarze Rotundy, którzy na własnym boisku pokonali gości z Ulanowa 2:1 i w końcu mogą cieszyć się z pierwszych punktów.

LZS Ździary – Sparta Jeżowe 3:1 (2:0)
Bramki
: Cupak, Kwiatkowski, Wojtas - Siudak

LZS: Płoskoń - Pachla, Startek (Sałek), Machaj - Cupak, Urbanik (Łyp), Kochowski (Gruszczyk), Kwiatkowski (P. Wojtas), Cichoń – R. Wojtas (Pchełka), Sobiło. Trener Paweł Szafran.

Sparta: Ziobro, Tkacz, Baran, A. Chudzik, Wojtanowicz, Szewczyk, Siudak, W. Chudzik(85 Klusek), Gil (80 Piela), Piędel, Wójcik (70 Kopeć). Trener Stanisław Kida.

Sędziowali: Sawicki oraz Antosz i Koper (Stalowa Wola)

W I połowie starcia LZS-u ze Spartą dużo lepiej zaprezentowali się gospodarze, co zresztą przełożyło się na wynik. Najpierw po rzucie rożnym piłkę pod poprzeczkę skierował Juliusz Cupak, później celnym strzałem popisał się Artur Kwiatkowski po doskonałej asyście Adama Cichonia. W II połowę o wiele odważniej weszli goście, dzięki czemu udało im się strzelić bramkę kontaktową.

Sparta miała jeszcze kilka okazji, by doprowadzić do wyrównania, jednak już do ostatniego gwizdka prowadzenie należało do LZS-u. Ostateczny wynik spotkania został ustalony dopiero w 90 minucie, kiedy to kolejnego gola dla gospodarzy strzelił Piotr Wojtas.

Pozostałe wyniki:
Stal Nowa Dęba - Stal II Stalowa Wola 2:3 (0:0)
Wolan 51, Ciach 54 – Mazurek 55, Urban 60,87,

Rotunda Krzeszów – Retman Ulanów 2:1 (1:0) Rębacz 8, Krystek 52, Warchoł 90 (samobójcza),
Siarka II Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna 3:1 (1:1) dla gości: Klocek 11,

LKS Brzyska Wola – Pogoń Leżajsk 2:1 (2:0) dla gości: Bubiłek 70-karny,

Sokół Kamień – Wisan Skopanie 3:0 (2:0) Metenka 2 ,Rychel 21, Kobylarz 59,

Olimpia Pysznica – Bukowa Jastkowice 0:0,

San Kłyżów – Sokół Sokolniki 0:1 (0:1) Chmiel 25,

Słowianin Grębów – LZS Jadachy 3:0 vo.