Klasa O Stalowa Wola. Piłkarze rezerw Siarki Tarnobrzeg i LZS-u Ździary podzielili się punktami w meczu na szczycie

puch
W meczu na szczycie punktami podzielili się zawodnicy Siarki i LZS-u Ździary. Goście mieli spore szansę na wywiezienie z Tarnobrzega trzech punktów. Prowadzenie objęli już w 9 minucie, jednak jeszcze w I połowie sami doprowadzili do remisu, trafiając samobójczego gola.

Dość niepodziewanie San wygrał z Sokołem. - Spotkanie było zacięte. Nasi przeciwnicy mieli lekką przewagę jeżeli chodzi o grę taktyczną, jednak to nam udało się wygrać – podsumował prezes gospodarzy Grzegorz Siek.

Goście pierwsi objęli prowadzenie, jednak San odpowiedział dwoma bramkami. Najpierw celnie strzelił Bartłomiej Madej – głową po rzucie wolnym. Drugi gol to piękne trafienie Daniela Cichonia, który strzałem z 20 metrów umieścił piłkę w siatce.

San Kłyżów - Sokół Kamień 2:1 (1:1)

Bramki: Madej 37, Cichoń 85 – Rychel 12.

San: Piotrowski – Bąk, Mroczek, Kata, Kutyła – Madej ż, P. Pięta, Drąg, Cichoń ż – N. Siek, J. Siek (89 D. Pięta).

Sokół: Biało – Biekut, Kida, Smusz (80 Szewczyk), Konefał (65 Kobylarz) – Horejecki, Woźniak, Podstawek (80 Bajek), Kołodziej (55 Szeser) - Metenka, Rychel.

Pozostałe wyniki: Siarka II Tarnobrzeg - Ździary 1:1 (1:1) 30-samobójcza – Cupak 9;

Unia Nowa Sarzyna - Jastkowice 0:1 (0:0) Kosierb 84;

LKS Brzyska Wola – Olimpia SOLO Pysznica 2:3 Staroń 30, Kruk 40 – Dybka dwie, Bednarz;

Rotunda Krzeszów – Słowianin Grębów 1:3;
Pogoń Leżajsk – Stal Nowa Dęba 4:1 (1:0)