Klasa O Stalowa Wola. Piłkarze z Brzyskiej Woli sprawili niespodziankę, pokonując wicelidera ze Stalowej Woli [WYNIKI, RELACJE]

puch
Piłkarze z Brzyskiej Woli sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom, pokonując wicelidera ze Stalowej Woli 2:0.

Ważne dla obu drużyn, z punktu widzenia walki o utrzymanie, spotkanie Wisanu z Rotundą zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Siarka w Pysznicy mecz kończyła w 10, a mimo to w ostatniej minucie zasadniczego czasu gry zawodnikom z Tarmobrzega udało się strzelić zwycięskiego gola.

Sokół Kamień - Sokół Sokolniki 2:3 (0:2)

Bramki: Socha 64, Kołodziej 83 - Fietko, Chmiel, Wolak.

Kamień: Biało – Smusz, (75 Kołodziej), Piekut, Podstawek ,Woźniak, Kobylarz, Bajek, Metenka, Socha, Szeser (37 Szewczyk), Rychel.

Sokolniki: Kuszaj - Kalinka, Kloc, Szymański, Warzocha Muniak, Fietko, Mądry, Adamczyk, Drozdowski, Chmiel.

Sędziowali: Damian Smoleń oraz Ł. Kijak i Kozioł (Stalowa Wola).

W starciu dwóch Sokołów o jednego gola lepsi okazali się być piłkarze Sokoła Sokolniki. Już w I połowie goście zapewnili sobie dwubramkową przewagę. W drugiej nieco rozgrzali się gospodarze i również dwukrotnie udało im się wcelować do bramki przeciwników, jednak udany strzał Dominika Wolaka przesądził o tym, że trzy punkty powędrowały do gości.

Pozostałe wyniki:
Stal II Stalowa Wola - LKS Brzyska Wola 0:2 (0:1)
Hacia, Staroń;

Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk goście nie przyjechali na mecz;

Stal Nowa Dęba - San Kłyżów 3:0;
Wisan Skopanie - Rotunda Krzeszów 1:0 (1:0)
Lis 35;

Olimpia SOLO Pysznica - Siarka II Tarnobrzeg 1:2 (1:1) dla gospodarzy: Socha 25.

Mecze Słowianin Grębów - LZS Ździary, Sparta Jeżowe - Unia Nowa Sarzyna zostały przełożone na 12 czerwca.