Klasa O Stalowa Wola: Sokół rozgromił Rotundę

puch
Sokół Sokolniki miał powody do radości
Sokół Sokolniki miał powody do radości Sokół Sokolniki
Sokół Sokolniki do przerwy remisował z Rotundą Krzeszów 1:1, ale po zmianie stron zaaplikował gościom aż 6 bramek. Stal Gorzyce odprawiła Olimpię Pysznica z bagażem pięciu goli, a Pogoń Leżajsk Słowianina czterech. Aż siedem bramek padło w spotkaniu Strzelca Dąbrowica z Bukową Jastkowice.

Sokół rozgromił Rotundę
Jak równy z równym w Sokolnikach w I połowie zagrał Sokół z Rotundą. Szczęścia zabrakło jednak gościom, którzy w 15 minucie nie wykorzystali karnego. Błąd ten niespełna 10 minut później naprawił Gacek, jednak odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. – Na II połowę wyszły dwa całkiem odmienione zespoły, z tym że nam zabrakło sił, a Sokół grał znacznie skuteczniej. Chociaż stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, nie udało nam się ich wykorzystać i przez większość czasu nieudolnie się broniliśmy – mówił po meczu Marian Skakuj z Rotundy.

Sokół Sokolniki – Rotunda Krzeszów 7:1 (1:1)

Bramki: Gacek 33 -Szustak 35, Marzec 46, 71, Fietko 70, Adamczyk 78, Chmiel 80, Rękas 88

Sokół: Kuszaj – B. Szymański , Michalewski, Szewc, Jarosz, Szustak, Adamczyk, Koselak, Marzec, Chmiel, Fietko.

Rotunda: Schiffer – Szast, Wójcik, K. Wnuk (75 Koń), Jednacz, M. Warchoł, Juśko (67 Szewc), Szostak (79 J. Wnuk), Fąfara, Rębacz, D. Warchoł.

Sędziowali: Rolek oraz Koper i Tutka (Stalowa Wola). Widzów: 100.

Pozostałe mecze:

Stal Gorzyce – Olimpia Pysznica 5:0 (1:0) Szymanek 29, 63, Świąder 80, Szeser 84, Machowski 90;

LZS Ździary – San Kłyżów 1:0 (1:0) Cichoń 43;

Stal Nowa Dęba – OKS Mokrzyszów 0:1 (0:0) Guściora;

Unia Skowierzyn - Górnovia Górno 1:2 (0:1) dla gości: Kida 18, Perlak 82;

Sparta Jeżowe – KP Zarzecze 4:2 (1:0) Wraga, Kusiak, Sarzyński, Sabat – samobójcza, Kwiatkowski;

Pogoń Leżajsk – LZS Słowianin Grębów 4:0 (2:0) Czarniecki 20, Kłak 40, Leja 70, Bubiłek 85;

Strzelec Dąbrowica – Bukowa Jastkowice 3:4 dla gości: Kaczmarczyk trzy, Partyka.

Stal II Stalowa Wola – Sokół Kamień 1:1 (1:1) Wójcik 10 – Rurak 32.