Klasa O Stalowa Wola: Sokolniki znów liderem

puch
Piłkarze Sokoła (zielono-czarne stroje) zaaplikowali rywalowi aż 6 goli.
Piłkarze Sokoła (zielono-czarne stroje) zaaplikowali rywalowi aż 6 goli. Sokół Sokolniki
Działo się. Stal Nowa Dęba rozbiła Sokoła Kamień. Sokół Sokolniki rozstrzelał Strzelca Dąbrowica i wrócił na pozycję lidera. Ciekawie było w Skowierzynie, na innych stadionach też.

Dobrze spotkanie ze Słowianinem rozpoczęli piłkarze Unii, którzy już w 20 minucie za sprawą Piotra Kawęckiego prowadzili 1:0. Po przerwie Kawęcki skierował piłkę do bramki po raz drugi, a skowierzynianie poczuli zapach zwycięstwa, któremu na przeszkodzie stanął jednak Marcin Kułaczkowski. W przeciągu niespełna 10 minut napastnik Grębowa doprowadził do remisu.

Unia Skowierzyn - Słowianin Grębów 2:2 (1:0)

Bramki: Kawęcki 20, 49 – Kułaczkowski 56, 65.
Unia: Surma – Myszka, A.Zając (74 Gałużny, 80 Paterek) [ż], P. Zając, Wolak, Malinowski, Kawęcki, Jurek, Jędral, Chudy, Mączka (72 Wolak). Trener Przemysław Zając.
Słowianin: Smerdak – Kloc, Drabik, Kowalczyk, Dul (85 D. Janeczko) – Woś, Surma (55 Rutyna), Cholewa [ż], A. Janeczko (55 Walicki) – Telka (89 Nieradka), Kułaczkowski. Trener Marcin Drabik.
Sędziował: Chmura (Stalowa Wola). [b]Widzów 60.

[/b]Pomimo wyniku, który po pierwszej połowie wskazywałby na lepszą grę gospodarzy, to goście ze Stalowej Woli dominowali w Gorzycach. – Najpierw straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, później za bardzo wyszliśmy do przodu i zespół z Gorzyc trafił z kontry – relacjonował trener Stali Stalowa Wola Andrzej Kasiak. W drugiej odsłonie spotkania, po czterech kolejnych golach Stalowej Woli, nie było już wątpliwości co do tego, kto będzie mógł cieszyć się ze zwycięstwa. – Naszym rywalom trzeba jednak przyznać ambitną grę – podkreślał trener Kasiak.

Stal Gorzyce – Stal II Stalowa Wola 2:5 (2:1)
Bramki: Machowski 13, Szymanek 23 – Żołądź 44, Łętocha 49, Wójcik 71, 76, Hirskyi 78.
Gorzyce: Kozieł – Łuczakowski, Winiarski, Syguła, Bernaś – Falsa (80 B. Idec), Machowski, Nowak (75 Surdy), Świąder (60 Pędlowski) - Szymanek (80 Szeser), Nawrocki (Toś 76). Trener Dariusz Dul.
Stalowa Wola: Frątczak, Waszkiewicz, Wawrzyniak (65 Kuliś), Janiszewski – Wojtusik, Wasiluk, Żołądź [ż](80 Stelmach), Hirsky, Jonkisz (85 Wiejak)- Wójcik, Łętocha. Trener Andrzej Kasiak.
Sędziował: Antosz (Stalowa Wola). Widzów 350.

Pozostałe Mecze: Stal Nowa Dęba - Sokół Kamień 4:1 (1:1) dla gości: Słonina; KP Zarzecze - LZS Ździary 0:0; Górnovia Górno - OKS Mokrzyszów 1:1 (0:1) Piersiak 85 – Kułaga 25; Sparta Jeżowe - Olimpia Pysznica 5:2 (3:0) dla gospodarzy: Kusiak trzy, Siudak, Waga; Pogoń Leżajsk - Bukowa Jastkowice 3:1 (1:0) Sierżęga 25-karny, Kłak 60, Leja 75 - Kaczmarczyk; San Kłyżów - Rotunda Krzeszów 2:2 (1:2) Madej 18, Kata 54 – Klaudiusz Wnuk 42-karny, Dominik Fąfara 45; Strzelec Dąbrowica - Sokół Sokolniki 1:6 (1:2) Polek – Marzec 3, 42, 60, Koselak, 51, 67, samobójcza 66.