Klasa O Stalowa Wola. Sparta Jeżowe przegrała z Sanem Kłyżów 0:1. Gola na wagę wygranej strzelił Bartłomiej Madej [WYNIKI]

puch
Polska Press
Jak się można było spodziewać, dwie do tej pory sąsiadujące ze sobą w tabeli drużyny Sparta Jeżowe i San Kłyżów, rozegrały typowy mecz walki.

– Od początku wiedzieliśmy, że kto zdobędzie bramkę w tym spotkaniu, ten wygra – stwierdził prezes Sanu Grzegorz Siek.

Po przerwie sztuka ta udała się gościom. Wykonujący rzut wolny zawodnik z Kłyżowa dośrodkował w pole karne, po czym głową piłkę ku bramce skierował napastnik Sanu, ta jednak trafiła z poprzeczkę. Ostatecznie skutecznym zagraniem popisał Bartłomiej Madej i futbolówka wpadła do siatki.

– Przeważaliśmy w pierwszej połowie, później inicjatywę na boisku przejęli goście, co odzwierciedla wynik – ocenił prezes Sparty Tomasz Puchalski.

Sparta Jeżowe – San Kłyżów 0:1 (0:0)

Bramka: Madej 78.

Sparta: Słodziński – Baran (75 Krawiec), Chudzik, Mścisz (78 Konrad Wraga, 85 Kopeć), M. Sarzyński, J. Sarzyński, Siudak (82 Piela), Chaber, Kusiak (70 Krystian Wraga), Sabat, Szewczyk. Trener Stanisław Kida.

San:
Piotrowski – P. Pięta (46 Chmiel) [ż], D. Pięta [ż] (46 Kata), Maziarz [ż], Butryn [ż], Madej, Cichoń, Kutyła, Szelest ( 46 Drąg), Bąk, Siek (70 Mroczek). Trener Paweł Sroka.

Sędziowali: Tomasz Wilk oraz Andrzej Wilk i Grzegorz Cichoń (Stalowa Wola). Widzów: 100.

POZOSTAŁE WYNIKI: Unia Skowierzyn – Pogoń Leżajsk 0:2 (0:2) Luft, Bubiłek-karny;

Górnovia Górno - Stal Nowa Dęba 3:1 (3:0) Partyka 16, Rychel 32, Perlak 40 – Slęzak 55;

KP Zarzecze – Stal Gorzyce 0:1 (0:0) Tur 66;

Słowianin Grębów – Strzelec Dąbrowica 1:0 (0:0) Kloc 70;

LZS Ździary – Sokół Sokolniki 1:3 (1:3) Gąsiorowski 35 - Adamczyk 16, Koselak 41, Jarosz 43;

OKS Mokrzyszów - Stal II Stalowa Wola 0:2;

Olimpia Pysznica – Sokół Kamień 1:4 (0:2) Uberman 70 – Metenka dwie, Rurak, Bolko;

Bukowa Jastkowice – Rotunda Krzeszów 4:0 (2:0) Madej, J. Partyka, M. Partyka, Kaczmarczyk.