Klasa O Stalowa Wola: Stal Gorzyce pokonała Sokoła Sokolniki w meczu na szczycie

Barbara Puchała
Stal Gorzyce w meczu na szczycie pokonała Sokoła Sokolniki
Stal Gorzyce w meczu na szczycie pokonała Sokoła Sokolniki Krzysztof Nowaliński
W derbowym meczu na szczycie Stal Gorzyce pokonała na własnym boisku Sokoła Sokolniki. Gościom tym razem nie udało się trafić do bramki lidera. W doliczonym czasie gry z remisu wywinął się San, który pokonał przyjezdnych z Kamienia 4:3.

Stal Nowa Dęba – Stal II Stalowa Wola 2:0 (2:0)

Bramki: Szlęzak 41, Surdy 45+1.

Nowa Dęba
: Maliborski, Horodeński, Peret [ż], Karnat, Kortych, Szkodziński, Milanowski, Franuszkiewicz, Surdy (67 Rębisz), Szlęzak (78 Domagała), Wilk (88 Jadach).

Stalowa Wola:
Siudak, Majewski, Jopek, Bednarz [ż], Myszak, Śpiewak, Przepłata, Jachim, Banaczyk, Pawlik, Konopka.

Sędziowali: Mariusz Antosz (Tarnobrzeg).

W starciu dwóch Stali lepsi okazali się być piłkarze z Nowej Dęby. Swoją celność zaprezentowali w końcówce I połowy, kiedy to najpierw do bramki gości trafił Marcin Szlęzak, a pięć minut później, już w doliczonym czasie gry, wyczyn swojego kolegi powtórzył Mateusz Surdy. Stalowej Woli nie udało się już odpowiedzieć skutecznym strzałem.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Słowianin Grębów - LZS Ździary 0:0;
Stal Gorzyce - Sokół Sokolniki 2:0 (2:0)

Przepiórka 7, Tur 33;

San Kłyżów - Sokół Kamień 4:3 Madej 47, Mroczek 55 , Madej 68, Kata 90+2 - Metenka 25, 40, Rurak 90-karny;

Pogoń Leżajsk - Rotunda Krzeszów 1:0 (1:0) Czarniecki 39;

Sparta Jeżowe - Bukowa Jastkowice 3:2 (1:2) Siudak, Sabat dwie – Kotwica 27, Kaczmarczyk 40;

Górnovia Górno – Olimpia SOLO Pysznica 2:1 (1:0) dla gospodarzy: Perlak 17, Szewczyk 70;

KP Zarzecze - OKS Mokrzyszów 4:2 (3:1) Kozyra 30, 36, Szuba 37, 50 - Laskowski 17, Szwed 60.

Unia Skowierzyn- Strzelec Dąbrowica 2:3 (0:0) dla gości: Ł. Rożnowski, Surowiec, Rachwał.