Klasa O Stalowa Wola. Stal II pokonała Spartę Jeżowe 6:4 [WYNIKI, STRZELCY, ZDJĘCIA]

puch
Stal II Stalowa Wola - Sparta Jeżowe 6:4 (2:2)
Stal II Stalowa Wola - Sparta Jeżowe 6:4 (2:2) Krzysztof Nowaliński
W ostatniej minucie spotkania w Jastkowicach gospodarze strzelili jedyną w tym meczu bramkę, pokonując tym samym Słowianina. Dziesięć goli padło w Stalowej Woli, gdzie miejscowi wygrali ze Spartą 6:4. Pogoń do przerwy prowadziła w Sokolnikach 2:0, żeby ostatecznie przegrać 3:2.

WYNIKI: OKS Mokrzyszów - Unia Skowierzyn 5:0 (3:0) Rzepiela trzy, Laskowski, Rodzeń;

Olimpia SOLO Pysznica – LZS Ździary 1:2 Uberman 10 - Startek, Mulawka;

Bukowa Jastkowice - Słowianin Grębów 1:0 (0:0) Cichoń 90;

Sokół Kamień – Górnovia Górno 3:0 (1:0) Socha, Słonina, sam.;

Stal II Stalowa Wola - Sparta Jeżowe 6:4 (2:2) dla gości: Kusiak trzy, Sabat;

Sokół Sokolniki – Pogoń Leżajsk 3:2 (0:2) Szewc 54, 63, Fietko 60, - Czarniecki 5 , Drożdżal 32;

Strzelec Dąbrowica – San Kłyżów 2:4 (1:4) Kopeć , Smykla – Siek cztery;

Stal Gorzyce – Stal Nowa Dęba 5:1 (1:0) Szymanek 21, Nowak 49, Przepiórka 68, Szeser 78, Stelmach 90 - Surdy 83;

Rotunda Krzeszów – KP Zarzecze 3:1 (2:1) R. Fąfara 11, Szostak 34, K. Wnuk 57 - Dul 7.