Klasa O Stalowa Wola. Stal Nowa Dęba rozgromiła Rotundę Krzeszów 9:1 [WYNIKI, STRZELCY]

puch
Golkiper Rotundy aż dziewięć razy wyciągał piłkę z bramki w Nowej Dębie. Pomimo tak wysokiej przegranej, gościom w 59 minucie udało się trafić honorową bramkę.

Już w pierwszej minucie meczu Sokoła ze Spartą sędzia podyktował rzut karny dla gości, po którym objęli oni prowadzenie. Tak szybko stracona bramka nie podcięła jedna skrzydeł Sokołowi, który ostatecznie wygrał 4:1.

Olimpia SOLO Pysznica - Pogoń Leżajsk 3:0 (2:0)

Bramki: Urbanik 22, Dybka 38, Kuliś 90.

Olimpia: Czernecki – Stelmach, Błażejowicz, Socha, Dziura (88 Młynarczyk), Szado, Kuliś, Bąk ż, Maślak (70 Burdaś), Dybka (90+1 Piskorowski), Urbanik (78 Kaczkowski).

Pogoń: Fimiarz – R. Drożdzal, Bukowaski (65 Borek), Baj, Brudniak – A. Drożdzal, Leja, Czarniecki (65 Łukasz Gaweł II), Gaweł – D. Drożal (70 Bączek), Stefan.

Sędziowali: Grzegorz Wilk oraz Daniel Sławek i Krzysztof Ordon (Stalowa Wola). Widzów 100.

Choć na początku spotkania Olimpii z Pogonią przeważali goście, z czasem inicjatywę zaczęli obejmować gospodarze, co przełożyło się na ostateczny wynik meczu. – Pierwszą bramkę strzeliliśmy po kontrze, druga praktycznie ustawiła nam mecz – mówił prezes Olimpii Krzysztof Haliniak. Trzeciego gola piłkarzom z Pysznicy udało się trafić już w doliczonym czasie gry.

Pozostałe wyniki:
Stal Nowa Dęba - Rotunda Krzeszów 9:1 (5:0)
dla gości: Samko 59;

Stal II Stalowa Wola - Unia Nowa Sarzyna 4:1 (1:0) dla gospodarzy: Piotrowski 33, Marut 58-karny, 72-karny, Urban 77;