Klasa O Stalowa Wola: Trafiła Pogoń na Kamień. Sokolniki liderem

puch
W Sokolnikach radość. Sokół jest liderem
W Sokolnikach radość. Sokół jest liderem Sokół Sokolniki
Skuteczności w ataku zabrakło piłkarzom Pogoni do tego, żeby zatrzymać punkty w Leżajsku. Na lidera wysforował się Sokół Sokolniki, który ograł Stal z Nowej Dęby.

W pierwszej połowie meczu w Leżajsku, obok celnej dobitki grającego trenera Bogusława Sierżęgi, zaliczyli też słupek i zmarnowali okazję "sam na sam". W Sokole nie zawiódł za to Maciej Rurak, który po 15 minutach na swoim koncie miał już dwie, jak się później okazało zwycięskie, bramki.

Pogoń Leżajsk - Sokół Kamień 1:2 (1:2)

Bramki
: Sierżęga 37 - Rurak 7, 15.

POGOŃ: Cich - Bukowski, Bubiłek, Luft [ż], D. Drożdżal [ż] - Kłak (80 Borek), A. Drożdżal (48 Leja), Czarniecki, Brudniak, Bączek (52 Kusy) - Sierżęga. Trener Bogusław Sierżęga.

SOKÓŁ: R. Dovhan - Konefał (65 M. Dovhan), Smusz [ż], Piekut, Bolko (65 Podstawek) - Metenka, K. Piróg (70 Ł. Socha), Kida, Rurak - Mariusz Socha (80 Mateusz Socha [ż]) - W. Piróg, G. Słonina. Trener Marek Kusiak.

Sędziowali:
M. Okleciński, P. Okleciński, P. Nazimek (Stalowa Wola). Widzów 100.

Pozostałe wyniki: Stal Gorzyce - Strzelec Dąbrowica 5:2 (4:2) Szymanek 7, 17, 24, Falasa 37, Świąder 48 - Rzeźnicki 21-karny, M. Polek 43; Słowianin Grębów - OKS Mokrzyszów 2:0 (1:0) Kułaczkowski 7, 72; Stal Nowa Dęba - Sokół Sokolniki 1:3 (0:2) dla gości: Fietko 10, Kwiecień 33 Michalewki 53; Unia Skowierzyn – LZS Zdziary 0:3 Wojtas dwie, Machaj; KP Zarzecze – Olimpia Pysznica 1:8 (0:5) Drąg 50 – Bajgierowicz 11, 13, Sobiło 18, 25, Uberman 38, 53, Wilk 60, 63; Górnovia Górno – Bukowa Jastkowice 1:4 (0:1) Rychel 65 – Kaczmarczyk 43, Ogonowski 76, 78, Bartnik 88; Sparta Jeżowe – Rotunda Krzeszów 1:1 (0:0) Sabat 62 – D. Fąfara 52; San Kłyżów – Stal II Stalowa Wola 1:4 (0:2) Madej 72 – Szcześniak, Wawrzyniak, Stelmach, Łętocha.