Klasa O Stalowa Wola. Wisan Skopanie wciąż zaskakuje. Pogoń Leżajsk wygrała w Nowej Dębie, a gola zdobyła już w 1. minucie

mawa
Archiwum
Tym razem gracze Wisanu, podopieczni Janusza Hynowskiego odesłali z kwitkiem Retman. Jednym z bohaterów spotkania został Dominik Bogdan; do swojej pierwszej ligowej bramki dołożył jeszcze asystę.

Największą niespodziankę kolejki sprawił jednak beniaminek z Brzyskiej Woli, który ograł na wyjeździe doświadczony zespół Olimpii.

- Szybkie gole ustawiły mecz. Do przerwy mieliśmy zdecydowaną przewagę, potem pozwoliliśmy gościom na więcej, ale kontrolowaliśmy mecz – mówił Wojciech Fabianowski, który tym razem prowadził rezerwy Stali.

Stal Nowa Dęba – Pogoń Leżajsk 0:1 (0:1)

Bramka: Bubiłek 1.

Stal: Maliborski – Wąs (60 Wilk), Gorzelany, Diektiarenko, Dudek, Horodeński (70 Szypiuła), Karnat, Milanowski, Peret ż (65 Franuszkiewicz), K. Serafin (78 Kotrych), Sz. Serafin ż. Trener Waldemar Mazurek.

Pogoń: Maykhrovych (36 Cich) – Stefan (75 Borek), Maruszak, R. Drożdżal ż, Luft, Bukowski, Bubiłek, Leja ż, D. Drożdżal, A. Drożdżal, Czarniecki ż (55 Gaweł). Trener Daniel Zielenkiewicz.

Sędziował Rolek (Tarnobrzeg). Widzów 150.

POZOSTAŁE WYNIKI:

Wisan Skopanie – Retman Ulanów 3:1 (1:1) Lis 31, Bogdan 40, Jarosz 64-karny – Wołoszyn 44;

LZS Jadachy – Sparta Jeżowe 2:1 (1:1) M. Wolan 21, 88 – Wójcik 16;

LZS Zdziary – Siarka II Tarnobrzeg 1:1 (1:0) Kwiatkowski 1 – Mróz 75;

Sokół Kamień – San Kłyżów 6:0 (2:0) Rurak dwie, Czocha, Metenka, A. Piekut, Smusz;

Olimpia Pysznica – LKS Brzyska Wola 1:2 (0:2) R. Rzekęć 80 – Kruk 2, Staroń 5;

Stal II Stalowa Wola – Sokół Sokolniki 2:0 (2:0) Szicer 9, Trubeha 16;

Słowianin Grębów – Rotunda Krzeszów 3:1 (1:1) Bednarz 28-wolny, Kułaczkowski 70, Janeczko 81 – Szostak 36;

Bukowa Jastkowice – Unia Nowa Sarzyna 3:2 (1:1) Partyka (karny), Brzeziński, Machej – Klocek, Grześkiewicz.