Klasa O. W Leżajsku, Nowej Sarzynie i Jastkowicach gospodarze strzelali po 5 goli. Rezerwy Siarki na plus, Stali na minus

puch
Na boiskach stalowowolskiej okręgówki padło sporo goli
Na boiskach stalowowolskiej okręgówki padło sporo goli Archiwum
Dobre spotkanie w Stalowej Woli rozegrali zawodnicy Olimpii. Gospodarze, pomimo przewagi, nie mogli trafić do bramki. Ta sztuka za to udała się gościom. Unia Nowa Sarzyna wysoko pokonała Kłyżów. Honorową bramkę zawodnicy Sanu zdobyli z rzutu karnego na dwie minuty przed końcem meczu.

Sparta Jeżowe – Słowianin Grębów 1:1 (0:1)
Bramki
: Chudzik 75 -karny – Janeczko 35.

Sparta: Ziobro – Chudzik ż, Baran ż, Wojtanowicz, Tkacz, Szewczyk, Siudak, Gil, W. Chudzik, Sabat – Piędel.

Słowianin: Smerdak –Ciba, Dul, Rak, Walicki, Bednarz (70 Kułaszkowki), Surma, Janeczko (75 Wermiński), Dziura, Szuba.

Sędziowali: Wolan oraz Sawicki i K. Ordon (Stalowa Wola).

Mecz Sparty ze Słowianinem był wyrównany, co zresztą odzwierciedla wynik. Jako pierwsi gola zdobyli goście w 35 minucie, kiedy to piłkę do bramki głową skierował Adrian Janeczko. Gospodarzom udało się wyrównać w II połowie. Karnego, podyktowanego po zagraniu ręką, wykorzystał Adam Chudzik.

– Remis to sprawiedliwy wynik, obie drużyny grały równo. Co prawda po naszej bramce inicjatywę przejęli goście, jednak rezultat pozostał już bez zmian – mówił po meczu prezes Sparty Tomasz Puchalski.

Pozostałe wyniki:
Retman Ulanów - Siarka II Tarnobrzeg 0:3;

Pogoń Leżajsk - Sokół Kamień 5:1 (0:1) Baj dwie, Drożdżal dwie, Stefan - Metenka,

Unia Nowa Sarzyna - San Kłyżów 5:1 (1:0) Łuczak 3, Filip 55, Klocek 58, 68, Błajda 78 – Madej 88 - karny,

Stal II Stalowa Wola – Olimpia SOLO Pysznica 0:1 (0:1) Młynarczyk 45,

LKS Brzyska Wola - Rotunda Krzeszów 4:0 (2:0) Mokrzycki dwie, M. Socha, Leniart,

Sokół Sokolniki - LZS Ździary 0:1 (0:0) Adamczyk 87 -karny,

Bukowa Jastkowice - Wisan Skopanie 5:1 (4:0) Kaczmarczyk dwie, Golik dwie, Cichoń –Lis 86.