Klasa OAB Dębica: Gminne derby dla Kawęczyna [WYNIKI, TABELE]

sol, mj
Progres Kawęczyn (na różowo, z piłką Szymon Chmiel) wygrał derbowy mecz w Klęczanach. fot. Marcin Jastrzębski
W klasie okręgowej po serii remisów, efektowną wygraną popisał się spadkowicz z Sędziszowa Małopolskiego. W klasie A kolejne zwycięstwo odniosła Kaskada Ostrów-Kamionka. Zespół Piotra Mikulskiego tym razem pokonał rezerwy Legionu Pilzno. W B-klasie mieliśmy ważne gminne derby.

Klasa O Dębica

Blisko pierwszego punktu w sezonie był beniaminek z Przecławia, ale tuż przed końcem podstawowego czasu gry stracił bramkę w Woli Chorzelowskiej.

Sędziszów Małopolski – Smoczanka 4:1 (1:0)
Bramki
: Krupa 80, 90+1, Branas 45, B. Posłuszny 76 – Szlachetka 68.

Sędziszów Małopolski: Ł. Ćwiczak – Amadeusz Czółno ż, Lesiński, Godek (70 Kanach), Ziobro ż, Branas (55 Krupa), Salamon (75 J. Posłuszny), Frankiewicz, Potwora (50 B. Posłuszny), Aleksander Czółno, O. Ćwiczak. Trener Dariusz Frankiewicz.

Smoczanka: Sz. Niedbała – Krupiński (85 Warzecha), Lis (60 Krzystyniak), Myjak (85 Krycia), Gruszka, Jarosz (70 Małek), Baran, J. Niedbała, Cisło, Niemczuk (66 Bartkowski), Szlachetka (75 Węglarz). Trener Patryk Krzysztyniak.

Sędziował Jezuit (Dębica).

Układy i "kosy" kibiców Resovii - czyli z kim trzymają szalikowcy 1-ligowca z Rzeszowa? Sprawdźcie w naszej GALERII.

Układy i "kosy" kibiców Resovii. Z kim trzymają się szalikow...

POZOSTAŁE WYNIKI:
Wolica Piaskowa – Czermin 5:0 (2:0)
Idzik 62, 76, Kuc 45, Śliwa 45+2, D. Przydział 80;
Wola Chorzelowska – Przecław 2:1 (1:0) Błażejewski 12, K. Rado 89 – A. Jemioło 56;
Wielopole Skrzyńskie – Czarna 3:3 (1:1) Gruszka 26, Cynarski 61, Szkotnicki 75 – Serafin 7, 69, Socha 84-k.;
Chorzelów – Golemki 3:1 (2:0) Turkot dwie, Rokita – Zięba;
Wisłoka II – Radomyśl Wielki 2:0 (1:0) Sysło 33, Bielatowicz 83-k.;
Sokół II – Kolbuszowianka 4:0 (1:0) Miazga 20, K. Skowroński 55, Szkolnik 60-k., R. Wróblewski 85-sam.;
Podborze – Zagorzyce 3:1 (2:0) Ł. Kulpa 24, Żala 30, H. Kulpa 71 – Kłósek 82;
Majdan Królewski – Głowaczowa 2:1;
Chemik
pauzował.

Klasa A Dębica

Dobrą dyspozycję utrzymuje też LKS Pustków, a niepokonana nadal jest Wiewiórka.

Łopuchowa/Łączki Kucharskie - Olchowa 3:0 wo. Mecz przerwano w 22. minucie z powodu dekompletowania składu przyjezdnych przy stanie 3:0 (bramki: A. Góra dwie, K. Mądro);
Stasiówka - Ocieka 3:0 (2:0) A. Strzałka dwie, M. Pociask;
Ostrów-Kamionka - Legion II Pilzno 4:0 (2:0) Ochab (wolny), Zapał, Poźniak, Ko. Świniuch (karny);
LKS Pustków - Zasów-Mokre 3:0 (2:0) Kalita, Dragan, Struzik;
Łęki Górne - Lechia II Sędziszów Młp. 3:5 (1:2) K. Kot dwie, P. Napora – Wesołowski dwie, W. Kozak, M. Dyło, Jaworek;
Krzywa – Żyraków 1:2 (1:2) Rogala – Dolczak, Kurczyk;
Nagoszyn - Mała 4:0 (0:0) Prokop dwie, Pa. Rzepa, Konik;
Wiewiórka - Paszczyna 4:2 (3:0) Szkutak, R. Czerwiec dwie, K. Kaczor – G. Chmura, Przybycień.
Pauza Brzostek.

Klasa B Dębica 1

W gminnych derbach górą spadkowicz z Kawęczyna. Progres wygrał tym samym trzeci mecz z rzędu.

Klęczany - Kawęczyn 2:3 (1:0) Długosz, Woźniak – Różański, A. Malisiewicz, B. Cyzio;
Lubzina – Ostrów-Kamionka II 3:0 wo. Mecz przerwano w 36. minucie przy stanie 2:0 (gole Kisiel 22-karny, Godek 25) dla gospodarzy z powody zdekompletowania składu gości;
Gnojnica - Nockowa 2:0 (0:0) Sroka 51, Mat. Papiernik 90;
Bystrzyca - Góra Ropczycka 8:1 (2:1) Chamera dwie, K. Przystasz trzy, Wszołek, F. Przystasz, K. Kraja - Magdoń.
Pauza: Borek Wielki.

Klasa B Dębica 2

Baszta Zawada z kompletem zwycięstw i bez straconej bramki została samodzielnym liderem. Wciąż bez punktów pozostaje Dąb i rezerwy Chemika.

Stara Jastrząbka – Żdżary 5:1 (3:1) Kępa dwie, sam., Kitrys, Kieraś – Wojciechowski;
Zawada – Chemik II 5:0 (2:0) Rojek dwie, Dziedzic, K. Szydło, Setlik;