Klasa OAB Rzeszów. Strug Tyczyn wygrał 12 mecz z rzędu! [WYNIKI]

W klasie B 1 zespół ze Świlczy (na biało) pokonał Dąb Dąbrowa
W klasie B 1 zespół ze Świlczy (na biało) pokonał Dąb Dąbrowa Paweł Dubiel
W klasie B 2 Rzeszów szalony pojedynek stoczyły Huragan Kozłówek i Grunwald Połomia.

Klasa O Rzeszów

Ekipa z Przybyszówki postawiła twarde warunki Strugowi, jednak lider z Tyczyna kolejny raz pokazał walkę do końca strzelając bramkę w doliczonym czasie gry za sprawą Kamila Żuczka. Było to dwunaste z rzędu zwycięstwo podopiecznych Jacka Sowy. Sawa po ubiegłotygodniowej niespodziance w starciu z Włókniarzem, tym razem wysoko przegrała z Błażowianką. Dla gości było to przełamanie po serii 3 meczów bez zwycięstwa.

Stal II Rzeszów- Sokół Sokołów Młp. 2:1 (0:0)

Bramki: Stulin 49, Jarecki 58 - Rodzeń 56.

Stal II: Grygiel-Stulin(59 Cieśla), Skoczylas (84 Kabaciński), Popiela, Pirożyński, Makarski, Jarecki (86 Suknarowski), Gielar, Michasiewicz, Kołodziej, Vakhowych. Trener Karol Wójcik.

Sokół: Gnatek - Panek, Grzesik, Ziobro, Sobuś, Serwatka, Rodzeń, Jagusiak (78 Sidor), K.Wilk, Sałek, M.Wilk. Trener Piotr Darocha.

Pierwsza połowa to lepsza gra gości, którzy nie wykorzystywali stwarzanych przez siebie okazji. W drugiej części spotkania to Stal doszła do głosu, a zwycięską bramkę zdobył najlepszy strzelec rozgrywek-Dariusz Jarecki, dla którego było to już 20 trafienie w obecnym sezonie.

Klasa A Rzeszów 1

Jasionka drugi raz z rzędu traci punkty w ostatnich minutach, tydzień temu stracili punkt przeciwko Heiro w ostatniej minucie, tym razem pełną pulę odebrał Jasionce Paweł Adamczyk. Noverra pomimo kilku klarownych sytuacji nie zdołała wygrać z Heiro i musi się zadowolić jednym punktem. Nienadówka dzięki wygranej przeciwko Łukawcowi odskakują od Iskry na 5 punktów.

Klasa A Rzeszów 2

Do ciekawego pojedynku doszło w Medyni Głogowskiej gdzie Astra wygrywała 2:0 za sprawą dwóch bramek Grzegorza Bułasia, aby ostatecznie przegrać 2:3.W pojedynku spadkowiczów lepszy okazała się drużyna z Brzózy Stadnickiej, która wygrała 3:1. W derbach zespół Dynovii pewnie pokonał Iskrę Jawornik a hattrickiem popisał się Przemysław Barnaś.

Klasa A Rzeszów 3

Pozycję lidera utrzymała Ostrovia Ostrowy Baranowskie, która ograła Zacisze Trześń. Nadal tabelę zamyka Pitmark Jaślany, który w poprzednim sezonie był blisko awansu do ligi okręgowej. Zaskakiwać może wysoka przegrana Dromadera Chrząstów w Cmolasie.

WYNIKI:

Grochowe - Ruda 2:0 (1:0) Dąbrowski 2, Kałuża 67

Wola Mielecka - Dulcza Wielka 7:0 (3:0) Foltak trzy, G. Węglarz, Wójtowicz, Kawała, Rec

Ostrowy Baranowskie - Zacisze Trześń 2:0 (0:0) B. Szalony 74, R. Szalony 90+4

Jaślany - Dąbrówka Wisłocka 2:4 (2:0) Podraza 13-samobójcza, Śpiewak 24 – Szydło 64, Sosin 80, Mucha 85, Kuzara 90

Siedlanka - Raniżów 1:0 (0:0) Ł. Flis 87

Dzikowiec - Babicha 1:0 (1:0) Jamróz 31

Cmolas – Chrząstów 4:0 (2:0) Zuba dwie, Suszek, Kaczmarski

Pauza: Breń Osuchowski, Wadowice Górne.

Klasa B Rzeszów 1

Junak w meczu derbowym wysoko ograł Staroniwę 4:0, gospodarze wyszli na prowadzenie w 18 minucie dzięki bramce Łukasza Tomczyka, wynik 1:0 utrzymywał się aż do 80 minuty, w ostatnich 10 minutach Junak wbił Staroniwie jeszcze trzy bramki i mógł się cieszyć z okazałego zwycięstwa. Zwycięska passa Mrowli trwa, Mrowlanka zaliczyła 9-te zwycięstwo z rzędu i przewodzi w tabeli. Rudzik wygrywa z Baranówką, dzięki czemu przeskakuje Baranówkę w tabeli.

WYNIKI:

Junak Rzeszów – Staroniwa Rzeszów 4:0 (1:0) Tomczyk 18, 80, Kopeć 85, Wruszak 87

Klasa B Rzeszów 2

KS Godowa w czterech poprzednich meczach za każdym razem remisowała 2:2. Tym razem zespół ten dostał małe lanie na własnym boisku od rezerw Bystrzycy.

WYNIKI:

Wysoka Strzyżowska – Mogielnica 3:1 (2:0) Król dwie, Serafin - Angerman

Dobrzechów – Szufnarowa 1:3 (0:3) Pilch – Kuta, S. Boruta, A. Drygaś

Lutoryż – Pstrągówka 3:1 (1:0) Wardzała, Mitał, Vardanian – Kowalczyk

Godowa – Bystrzyca II 0:4 (0:3) Chamera trzy, F. Przystasz

Grodzisko – Pstrągowa 1:2 (0:1) dla gości: Szczepan, Grodzki

Kozłówek – Połomia 4:3 (3:0) Śliwa 32, Gajda 38, 89, A. Kuta 43 – Martowski 68, Rykała 74, Klimek 78

Pauzował Grunwald II Budziwój-Rzeszów.

Klasa B Rzeszów 3

Mecz w Hyżnem poprzedziła minuta ciszy poświęcona pamięci Grzegorza Kawaliło. Jego brat Zbigniew to były piłkarz Polonii, który obecnie reprezentuje barwy Iskry II Jawornik Polski. Zwycięstwo gospodarzom w tym starciu zapewnił Sylwester Welc, strzelając z bardzo dużej odległości z woleja. W Kraczkowej ładnego gola z rzutu wolnego strzelił Rafał Pudysz. Piłkarz Orła popisał się precyzyjnym uderzeniem z lewej nogi. Wysoka w starciu z Chmielnikiem od około 20 minuty grała w osłabieniu.

WYNIKI:

Kraczkowa – Harta 1:3 (1:1) B. Inglot – R. Pudysz-wolny, K. Karaś, P. Bielec

Bachórz – HALO Hyżne 3:2 (2:1) D. Szczepański, K. Zawadzki, P. Jamrozik – R. Ziarno dwie (jedna z karnego)

Wysoka – Chmielnik 1:6 (1:4) K. Wawrzaszek - P. Sitarz, K. Bajda trzy, T. Nogaj, samobój

Polonia Hyżne – Iskra II Jawornik Polski 1:0 (0:0) Welc 85

Albigowa – Kosina 2:1 (1:0) T. Czarnota 36, 57 - Kusz

Pauza Krzemienica.

Klasa B Rzeszów 4

Pierwszą porażkę w sezonie zanotowały rezerwy Włókniarza Rakszawa. Sposób na lidera znalazła Łąka, która coraz śmielej rozpycha się w czołówce tabeli. Litości dla zespołu z Trzebuski nie miała Crasnovia Krasne.

Klasa B Rzeszów 5

Rezerwowa drużyna Czarnych Trześń po raz kolejny udowodniła, że nie bez powodu zajmuje pozycję lidera. W niedzielę rozgromiła na wyjeździe Grom Krzemienica aż 4:0. Worek z bramkami otworzył się jednak dopiero w drugiej połowie. Dla gospodarzy tego meczu była to trzecia porażka w sezonie. Z 9. kolejki rozgrywek wart odnotowania jest pierwsze zwycięstwo Jutrzenki Ławnica. Pokonali wyżej notowany zespół z Glin Małych nie tracąc żadnego gola.

WYNIKI:

Padew Narodowa – Rzędzianowice 4:1 (0:0) Buczkowski 55, Popiołek 58, Stachula 85, Tyniec 88 – Kasprzak 76

Krzemienica – Trześń II 0:4 (0:0) Marek 53, Sikora 56, Antoń 63, Kardyś 75

Ławnica – Gliny Małe 3:0

Dębiaki – Wola Chorzelowska II 2:2 (1:2) dla gości: Helowicz 30, Kolasa 40.

Pauza Górki.

Klasa B Rzeszów 6

Festiwal bramek w Wierzchowinach. Miejscowy LKS pewnie zwyciężył w meczu z outsiderem rozgrywek, Dulczą Małą. Większość bramek padła w drugiej połowie meczu. Dla gości była to już ósma porażka w sezonie. Liderem rozgrywek wciąż pozostaje Janovia, która tym razem zremisowała z Tuszymą. Ciekawe spotkanie miało miejsce w Żarówce, gdzie Sprint podzielił się punktami z Sokołem Pień. Gol na wagę remisu dla ekipy przyjezdnych, zdobyty głową przez Sławomira Koślę, padł dopiero w doliczonym czasie gry.

WYNIKI:

Trzciana – Goleszów 1:2 (0:2) Żelazko 49 – Zdunikowski A. 40, Kudła 43, Bańka

Wierzchowiny – Dulcza Mała 8:1 (3:0) Mroczek 15, 52, Czech 22, Kogut 31, Miga 48, 60, Kilian 62, Wąż 70 – Wolak 82-karny

Żarówka – Pień 2:2 (1:0) Niedużak 21, Żytniak 69 – Machnik 60, Kośla 90+5

Zgórsko – Łączki Brzeskie 8:5

Tuszyma - Janowiec 1:1

Klasa B Rzeszów 7

Rundę jesienną bez zdobyczy punktowej zakończył Vigor Trzęsówka. Na koniec rundy poległ w Ostrowach Baranowskich. Sporo emocji i bramek było w starciach Kosów z Przedborzem i w gminnych derbach w Widełce, gdzie Wilga podzieliła się punktami z Werynianką.

WYNIKI:

Ostrowy Baranowskie II - Trzęsówka 7:0 (3:0) Szczęch cztery, Augustyn trzy

Kosowy - Przedbórz 4:1 (1:1) Zieliński 10, 54, 66, W. Piątkowski 76 – Różański 32

Widełka - Werynia 3:3 (1:3) Ł. Gaweł dwie, Wąsik – Kardyś dwie, Majewski

Dobrynin - Ostrowy Tuszowskie 0:1 (0:1) Furmanek 3

Pauza: Przyłęk.