Klasy OAB Jarosław, zobaczcie co wydarzyło się w ten weekend. Wyniki, strzelcy bramek, tabele

dop, kostek, luci, mtr
Zorza Jagiełła (żółte koszulki)  nie sprostała rywalowi z Babic.
Zorza Jagiełła (żółte koszulki) nie sprostała rywalowi z Babic. Grzegorz Kostka
W klasie Okręgowej ciągle bez porażki jest LKS Skołoszów, tuż za nim plasuje się przemyski Czuwaj. W przeworskiej klasie A super mecz obejrzeli kibice w Krzeczowicach, gdzie padło osiem goli.

O Jarosław

LKS Skołoszów – Granica Stubno 2:0 (1:0)

Bramki: Modny 43, 47.

Skołoszów: D. Buczkowski – Franków (78 P. Wojtowicz), Czerwiński, Pacuła, Szczepański (15 Baran) – D. Wojtowicz, J. Broda I (61 P. Broda), Bruk (66 K. Buczkowski), Kiełbowicz – Modny, Pilawa (49 J. Broda II). Trener: Łukasz Laska.

Stubno: Wierzbicki – Dacyk (75 Kopeć), Styś, Jaroch, S. Zubrzycki – K. Mikulec., Poszpur (31 Gawron), Harłacz (70 Kowal), Łychacz, Ficek (60 M. Zubrzycki), D. Mikulec. Trener: Tomasz Harłacz.

Sędziował: Paryniak (Lubaczów). Widzów: 200.

Komplet punktów dla gospodarzy załatwił Paweł Modny, wpierw strzelając gola głową, a później wykańczając podanie Grzegorza Bruka. Tym samym Skołoszów kontynuuje swoją passę zwycięstw.

POZOSTAŁE MECZE:

Lubaczów – Gorzyce 1:2 (0:2) Batycki – Kiełbasa dwie;

Kaszyce – Gniewczyna 4:1 (0:1) Grabowski 51, Cyran 72, Stasiła 75, Kuźmiński 90 – Mirek 20;

Zarzecze – Młodów 4:1 (2:0) Adamkiewicz 15, 22, 75, Majkutowski 65 – Szmagara 85;

Szówsko – Morawsko 0:4 (0:3) Pajda 23, 27, Dylewski 24, 80;

Radymno – Leszno 2:1 (1:1) Lizak 16, P. Luft 75 – Stachniak 28;

Czuwaj Przemyśl – Orły 3:0;

Narol – Ostrów 0:2 (0:1) Prawecki dwie;

Pawłosiów - MKS Kańczuga 0:0;

Święte – Grochowce 3:1 (1:0) Kobrzyński 11, 82, Mucha 56-karny – Rudnicki 74.

Klasa A Jarosław

W Klasie A Jarosław pewne zwycięstwo odniosły drużyny Santosu Piwoda oraz Hetmana Laszki, które łącznie swoim przeciwnikom strzeliły 9 bramek. Ekipa Santosu imponuje jak dotąd skuteczną ofensywą, bo ich piłkarze wpisali się na listę strzelców aż 20 razy. Wygrana z ostatnimi w tabeli Młynami pozwoliła im utrzymać pierwsze miejsce w tabeli. Wyrównany mecz oglądali kibice w Surochowie, gdzie Fredro przegrywał do przerwy 0:3 z Rokietnicą, ale w drugiej połówce zdołał doprowadzić do remisu i zainkasować jeden punkt.

Klasa A Lubaczów

Roztocze Ruda Różaniecka nie miała litości dla rywali z Łukawca, aplikując im dziewięć goli. W pozostałych meczach kibice obejrzeli również dużo bramek.

Czarni Oleszyce - Leśnik Płazów 6:0;

Rolnik Wólka Krowicka - Orkan Zapałów 2:2 Piotr Hanus, M. Kalmuk - Walkowicz, Sobolewski;

Zdrój Horyniec - Juwenia Cieszanów 5:3 dla gospodarzy: Urban dwie, Małecki, Nowakowicz, Szymeczko;

Unia Łukawiec - Roztocze Ruda Różaniecka 1:9;

Czerwoni Cewków - Błękitni Futory 3:4;

Victoria Stary Dzików - Start Lisie Jamy 1:4 dla gości: Furgała trzy, Sitarz;

Gwiazda Wielkie Oczy - Piast Antoniki 5:0 Hołobud 3, Hawrylak, Krzyszkowski;

pauza Krowica.

Klasa A Przemyśl

Wiar Krówniki nie był gościnny dla beniaminka z Sośnicy i pewnie wygrał 4:2. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Krystian Szkulski, a po jednej dołożył Damian Czekański oraz Grzegorz Herda. Zacięty mecz oglądali kibice w Medyce, gdzie Bizon zremisował z Huwnikami i zaliczył pierwszy remis w tym sezonie. Ze zwycięstwa też cieszyła się drużyna Fredropolu, która pokonała na wyjeździe Cresovię Kalinków, choć do przerwy żadna ze stron nie prowadziła. Kolejną wygraną dopisali na swoje konto piłkarze Pogórza Dubiecko. Mimo porażki w pierwszej połowie 0:1, w drugiej odsłonie goście zmobilizowali się i odwrócili losy spotkania.

Klasa A Przeworsk

Goście rządzili w dwóch sobotnich meczach. W Jagiele po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej zespoły zdobyły trzy bramki. Decydujące słowo należało jednak do gości i to oni wyjechali z komplet oczek. Błękitni Wierzbna dzielnie walczyli i gonili wynik przez cała drugą połowę, niestety dla nich, po drugiej bramce dla gospodarzy sędzia zakończył mecz, tym samym z komplet oczek cieszyli sie goście z Majdanu. Super mecz w Krzeczowicach, kibice obejrzeli aż osiem goli.

Jagiełła – Babice 1:2 (0:0) Gardziel 66 – Buchowski 65-karny, Gonet 83;

Wierzbna - Majdan Sieniawski 2:3 (0:2) Ostrzywilk, Maślanka – Gardzielik trzy;

Siennów - Łopuszka Wielka 1:4 (0:1) dla gości: D. Futoma 30, Wiącek 60, Pelc 85, 90;

Urzejowice – Grzęska 3:0 (0:0) J. Wąsacz 55, Kondracki 65, 75;

Nowosielce – Rozbórz 0:2 (0:1) Tarociński, Trojnar;

Cieszacin Wielki – Rożniatów 2:3 (0:0) dla gości: Podgórski trzy;

Krzeczowice – Gorliczyna 4:4 (2:0) Gurak 36, Mikorzycki 44-karny, Mazurek 68, Czuba 84 - Mucha 47, Kamecki 57, Kyciński 73, 78.

Klasa B Jarosław

Mianem spotkania kolejki możemy okrzyknąć pojedynek Tęczy Wysock z Łęgiem Łegowce. Kibice oglądali w nim aż 10 bramek i z pewnością na brak emocji nie mogli narzekać. Zwycięzcą okazali się goście, którzy tym spotkaniem mocno podreperowali sobie bilans bramkowy. Bez straty gola pozostaje Dąb Dobkowice, który tym razem odprawił z kwitkiem ostatnich w tabeli Błękitnych Rudołowice.

Michałówka – Duńkowice 3:1 (1:0) Jarmula 37, 48, Gilarski 80 – Sobolewski 65;

Makowisko – Koniaczów 3:0 (1:0) Wojtowicz 25, Nienajadło 69, Surmiak 90+3;

Wysock – Łowce 4:6 (1:3) Janiec dwie, Wielgos 50, Cichocki 73 – Skrzypek trzy, Wielgosz 19, Slawinski 42, Gilarski 90;

Łazy – Cetula 1:7 dla gości: Wójcik dwie, Bursztyka, Hrysio, Gac dwie, Czyż;

Dobkowice – Rudołowice 4:0 (1:0) Rokicki 30, Lonc 52, Bąk 62, Szymuś 75.

Klasa B Lubaczów

Bez wielkich zmian w tabeli po drugiej kolejce Klasy B Lubaczów – na czele wciąż Huragan Basznia Dolna, który pokonał LKS Miękisz Nowy 2:3. Po ostatniej wygranej 16:0 nad Legią Oleszyce piłkarze z Baszni Dolnej musieli włożyć więcej wysiłku, żeby dopisać trzy punkty na swoje konto. Legia zaś ponownie wysoko przegrała i okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Ciekawie było w starciu Woli Wielkiej z Zabiałą, w którym padło aż 7 goli. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się gospodarze, wygrywając 5:2.

Zalesie - Stary Lubliniec 1:2 (1:0) dla gości: Szynal 17, Pata 75;

Legia Oleszyce – Mołodycz 0:5 (0:3) Zagrobelny, samobójcza, Chodań P, Przepłata, Chodań;

Miękisz Nowy - Basznia Dolna 2:3 dla gości: Ważny 21, Gutowski 55, Tokarz 62;

Korzenica – Opaka 2:1;

Wola Wielka - Zabiała 5:2 (3:1) dla gospodarzy: Niedużak dwie, Micek H dwie, Micek N.

Klasa B Przemyśl

Lider z Zadąbrowia odprawił kolejnego rywala, choc do przerwanie zanosiło się na łatwe zwycięstwo. Korona Trójczyca strzeliła na własnym boisku siedem goli i awansowała na druga lokatę w ligowej tabeli. W Nizinach i Bolestraszycach góra drużyny przyjezdne.

Zadąbrowie – Pikulice 4:1 (0:1) dla gospodarzy: Karuś 54, 90+karny, Dybisz 77, 80 - Domin 20;

Niziny – Walawa 1:2;

Bolestraszyce – Olszany 0:4 (0:3) Raczkowski 15-karny, K. Farian 17, W. Farian 23, Sidor 70;

Trójczyce – Nehrybka 7:0;

Bircza – Orzechowce 4:1.

Pauza Zabłotce.

Klasa B Przeworsk

Prowadzący duet wygrał kolejne mecze. Sobol zainkasował komplet punktów w Rozborzu Długim a Ostrovia minimalnie wygrała w Manasterzu.

Hawłowice – Kisielów 1:1 (0:1) dla gości Posiak (karny);

Rozbórz Długi – Niżatyce 0:2 (0:0) Michno, P. Cygan;

Manasterz - Wola Buchowska 0:1 (0:0) Goń 75;

Żurawiczki – Tryńcza 1:5 Ciupa – Kozioł, Rutkowski, Konieczny, Nowak (karny), Stopyra;

Mirocin – Maćkówka 5:4;

Świętoniowa – Jodłówka 10:0.