Klasy OAB Rzeszów. Rakszawa straciła punkty i znów jest ścisk w czołówce [WYNIKI]

AN, DA, MTR, MIŁ, MJ, KK
Galicja Chmielnik pokonała Dąb Kosina i powoli może chłodzić szampana. Do awansu liderowi klasy B3 brakuje już tylko jednego punktu. Z pierwszego punktu w sezonie cieszyli się z kolei piłkarze Vigoru Trzęsówka. Zobacz wyniki meczów w klasach O, A i B podokręgu Rzeszów.

Klasa O Rzeszów

Włókniarz dość niespodziewanie stracił punkty z beniaminkiem z Woli Dalszej, co wykorzystał zarówno Strug, jak i rezerwy Stali. Dla Rzeszowskiej drużyny była to już 6 wygrana z rzędu, dzięki czemu stali się oni kolejnym kandydatem do awansu.

Sawa Sonina - Strumyk Malawa 0:4

Bramki: Ślęzak 45, Kierepka 65,78, Odrzywolski 68,

Sawa: K. Słonina - Smoleń, Olechowski, Rataj, G. Słonina, J. Baran, Kruk, Reiman (85 D. Baran), Dudzic, Sobek, Cichy (60 Cisek). Trener Maciej Grad.

Strumyk: Szczepański - D. Stawarz, R. Stawarz, Pilip, Ferenc, Ślęzak, Kierepka, Siorek, Gaweł ( Grega), Fąfara ( 90 Cisek), Odrzywolski ( 85 Ziemiński). Trener Marcin Ziemiński.

Pierwsza połowa to wyrównana gra gdzie obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych jednak dopiero w ostatniej akcji tej połowy gry udało się nam zobaczyć bramke. W drugiej odsłonie to Strumyk niespodziewanie zdominował drużynę gospodarzy i wpakował do bramki kolejne 3 trafienia.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Budziwój - Niechobrz 0:3 (0:2) Rachwalski 22, 37, Bać 49;
Sokołów Młp. - Przybyszówka 4:0 (0:0) Ziobro 51, Grzesik 61, Uram 90+1, Panek 90+3;
Niebylec - Tyczyn 0:3 (0:1) Żuczek 45, Syvyi 67, Korbecki 76;
Stobierna - Trzeboś 3:1 (1:0) Walat 9, Dec 58, Walat 72 - Szeliga 70;
Strzyżów - SMS Resovia II 1:3 (1:2) Skalski 16 - Świszcz (samobójcza), Rożek 24, Wójcik 86;
Wola Dalsza - Rakszawa 1:1 (1:1) Miś 21 - Kania 45+2;
Zaczernie - Błażowa 1:4;
Wólka Niedźwiedzka - Stal II Rzeszów 0:4 Myszogląd 1, 9, Okoń 19, 27.

Klasa A1 Rzeszów

Heiro przerwało serię 3 meczów przegranych z rzędu tym samym wracając na trzecie miejsce w tabeli. O włos od sensacji było w Hermanowej, gdzie gospodarze do 90 minuty wygrywali 3:2 jednak w doliczonym czasie gry zawodnikom z Głogowa Małopolskiego udało się wyrównać.

Zgłobień - Nosówka (1:0) Guzek samobójcza;
Hermanowa – TS Głogów Małopolski 3:3 (1:2) Kuśnierz 7, Skoczylas 51, Sajdak 77-Kohut 2, Obuch 22, Sadonshoev 90;
Trzebownisko – Rudna Wielka 1:2 dla gości Czarnik, Ziemiński;
Czudec – Nowa Wieś 0:2 (0:0) Czyrek 60, Smoleń 83

Klasa A2 Rzeszów

Szarotka niespodziewanie zdołała zatrzymać lidera z Dynowa i wygrała na własnym boisku 2:0.
Wykorzystała to Grodziszczanka, która zrównała się punktami za sprawą 3 zwycięstwa z rzędu.
Leśna pomimo męczarni z przedostatnim zespołem w tabeli zdołała wygrać dzięki bramce w doliczonym czasie gry.

Klasa A3 Rzeszów

Nie zatrzymują się Błękitni Siedlanka. Tym razem wygrali w Raniżowie. Od miejsc premiowanych nieznacznie oddalił się Dzikowiec, bo zremisował z Dąbrówką. Kolejny raz pozytywnie zaskoczył Pitmark Jaślany.

WYNIKI:
Raniżów - Siedlanka 2:7 (0:3)
Sałek dwie (jedna z karnego) – Piechota, A. Rajpold trzy, Muniak dwie, Ł. Flis;
Jaślany - Chrząstów 4:0 (2:0) P. Głaz dwie, D. Trela, P. Trela;
Dzikowiec - Dąbrówka Wisłocka 3:3 (1:1) Jamróz, Stec, Mokrzycki – Olejarz dwie, T. Sosin;
Ostrowy Baranowskie - Babicha 3:1 (2:1) R. Szalony 31, M. Parys 38, B. Szalony 67 – K. Niemasek 19;
Wadowice Górne - Trześń 2:3 (0:1) Suchy, Jarosz – Nowak, Furtak, S. Krasoń;
Breń Osuchowski - Grochowe 1:5 (0:2) Krzyżek (karny) - Golba, Dąbrowski dwie, Dulik dwie;
Cmolas - Ruda 1:0 (1:0) Serafin;
Dulcza Wielka - Wola Mielecka 2:2 (0:2) Siembab, M. Wolak – Wilk, Pakłos.

Klasa B1 Rzeszów

Mrowla nie zatrzymuje się i tym na wyjedzie ograła Przybyszówkę II różnicą aż 5 goli. Emocjonujące mecze zobaczyliśmy także w Dąbrowej, gdzie padł remis 3:3 oraz w Rudnej Małej tu natomiast gospodarze przegrali 2:3.

WYNIKI:
Dąbrowa - Wysoka Głogowska 3:3 (0:2)
Feret, Długosz, Wilk - Piotr Nowak dwie, Paweł Nowak;
Rudna Mała - Hucisko 2:3 (0:0) Płoch samobójcza, Gut samobójcza-Guzior dwie, Gut;
KS Baranówka Rzeszów - Junak Rzeszów 3:6;
Zimowit Rzeszów - Biała Rzeszów 5:0 (2:0) Pomykała 11, Rembisz 42, Synoś trzy 71,78,82 ;
Przybyszówka II – Mrowla 2:7 (1:2) M.Filip, Wojnar - Bachórz, Jandziś cztery, Dragan dwie

Klasa B2 Rzeszów

W meczu na szczycie Albatros Szufnarowa podzielił się punktami z rezerwami Bystrzycy. Również remisem zakończyło się starcie Płomyka Lutoryż z Koroną Dobrzechów, co należy uznać za dużą niespodziankę. Grunwald II Budziwój-Rzeszów dostał lanie od Sokoła Grodzisko, a rzeszowianie sami utrudnili sobie zadanie, bo kończyli mecz w „9”.

WYNIKI:
Grunwald II Budziwój-Rzeszów – Grodzisko 1:6 (1:3)
Romanowski - Róg dwie, Zuzel (samobójcza), Haczela, Szurlej, Lechowicz;
Połomia – Godowa 0:3 (0:0) samobójcza, Delikat (karny), Ruszała;
Szufnarowa – Bystrzyca II 2:2 (1:1) S. Boruta, Oliwa – Ozga, Kraja;
Pstrągówka – Wysoka Strzyżowska 0:3 (0:1) Perłowski dwie, Bożek;
Pstrągowa – Kozłówek 5:1 (4:0) dla gospodarzy: Iwan trzy, Koszarski, Jawor;
Lutoryż – Dobrzechów 1:1 (1:0) Warzybok - Niemiec.
Pauzowała Mogielnica.

Klasa B3 Rzeszów

Galicja Chmielnik udanie zrewanżowała się Kosinie za jedyną w tym sezonie stratę punktów. Piłkarze z Chmielnika po meczu, wprawdzie nieśmiało, ale otworzyli już szampany.

Wysoka – Kraczkowa 1:1 (1:0) dla gości: D. Bartkiewicz;
Iskra II Jawornik Polski – HALO Hyżne 0:1 (0:1) Bogdan 25;
Polonia Hyżne – Albigowa 2:5 (1:3) S. Pietrykowski, K. Fuglewicz – J. Balawajder 3, A. Sowa 12, Ł. Gaweł 16, A. Kuźniar 90-wolny, Ł. Bytnar 90+1;
Chmielnik – Kosina 4:1 (1:0) dla gospodarzy: T. Nogaj 20, K. Bajda-karny 55, P. Sitarz 65, A. Pasierb 89;
Krzemienica – Bachórz 2:0.
Pauza: Harta.

Klasa B4 Rzeszów

Ostatnia w tabeli Głuchowianka zaskoczyła Łąkę, wychodząc na prowadzenie już w 3. minucie spotkania. Lider potrafił jednak odwrócić losy spotkania jeszcze w pierwszej połowie.

Głuchów – Łąka 1:3 (1:2) Maruszak 3 – Jancarz 19, Filip 32, Cichy 79;
Budy Łańcuckie – Trzebuska 1:5 (1:2) Biały 16 – Kot 30, 51, Zięba 38, Zdeb 64, Kopacki 55;
Krasne – Białobrzegi 2:0 (1:0) Wróbel, Skuba;
Stobierna-Krzywe – Palikówka 0:3 (0:2) M. Ruszel 6, M. Białek 42, B. Pietraszek 71-karny;
Terliczka – Włókniarz II Rakszawa 1:6;
Zalesie – Czarna 3:7.

Klasa B5 Rzeszów

Drużyna rezerw Czarnych Trześń znów zwycięska. W niedzielę bez problemów rozprawiła się z Rzędzianem Rzędzianowice. Najlepszym graczem meczu Mateusz Burghardt, zdobywca hat-tricka dla gospodarzy.

WYNIKI:
Trześń II – Rzędzianowice 6:1 dla gospodarzy: Kardys 5, Dulik 20, Marek 45, Burghardt 50, 61, 75;
Górki – Wola Chorzelowska II 1:2 (0:0) gospodarze: 90 - Chudy 55, Witkowski 81;
Dębiaki – Ławnica 2:3 (2:2) Świątek 8, Naprawa 40 - Trela 18-karny, Wiśniewski 44, Sowa 75.
Mecz Padew Narodowa – Krzemienica 3:1.
Pauza Gliny Małe.

Klasa B6 Rzeszów

Kolejne zwycięstwo Janovii Janowiec. Lider rozgrywek tym razem pewnie pokonał na wyjeździe drużynę Wierzchowin. W innym meczu Madras Goleszów rozgromił u siebie Iskrę Łączki Brzeskie. Dla gospodarzy tego spotkania było to trzecie zwycięstwo w sezonie.

Zgórsko – Trzciana 1:3 (1:0) Pachoł 52, 74, Sieńkowski 90;
Żarówka – Tuszyma 1:2 (1:0) dla gospodarzy: Żytniak 10.

Klasa B7 Rzeszów

Z pierwszej zdobyczy punktowej cieszą się w Trzęsówce. Vigor zremisował z Huraganem Przedbórz, który w drugiej połowie (70. minuta) nie potrafił zamienić karnego na gola. Strzał Arka Drodża obronił Ernest Madura.

WYNIKI:
Ostrowy Tuszowskie – Werynia 4:1 (0:0)
Trojnacki 48, 89, Furmanek 51, Chmielowiec 81 – Kolano 62;
Trzęsówka - Przedbórz 0:0;
Dobrynin - Przyłęk 1:5 (0:2)
Zawisza – P. Sukiennik dwie, K. Gancarczyk dwie (obie z karnych), Nowosiadło.
Mecz Kosowy – Ostrovia II Ostrowy Baranowskie odbędzie się we wtorek (3 maja) o godzinie 15.
Pauza: Widełka.