Klasy OAB Stalowa Wola. Herosi Krzaki Słomiana postawili się Truckowi Kotowa Wola [ZDJĘCIA]

Truck Kotowa Wola - Herosi Krzaki Słomiana 5:2
Truck Kotowa Wola - Herosi Krzaki Słomiana 5:2 fot. Damian Kuziora
To był bardzo ciekawy weekend w klasach OAB podokręgu Stalowa Wola.

Klasa O Stalowa Wola

Unia Nowa Sarzyna nie dała szans Siarce II Tarnobrzeg i rozbiła rywala 5:0. Błajda zanotował na swoim koncie hat-tricka. Świetny mecz rozegrała też Stal Gorzyca, która nie dała szans Azalii Wola Zarczycka. Z kolei LZS zdobył trzy cenne punkty dzięki bramce Wojciecha Sobiło.

Zdziary - Grębów 1:0 (1:0)**Bramki**: Wojciech Sobiło 33.

Zdziary: Urbanik, Płoskoń, K. Pchełka (70 Wieprzęć) M. Pchełka, Sobiło, Machaj, Cupak, P. Wojtas (65 Kiełbowicz), R. Wojtas, Cichoń, Kochowski (90 Podpora).

Grębów: Maciuba (67 Marcin Ciba), Kowalczyk, Janeczko, Dziura, Smerdak, Rak, Łukasik (67 P. Ciba), Mariusz Ciba, Majka, Dabek, Chorab (43 Kułaczkowski).

POZOSTAŁE WYNIKI:
Gorzyce - Wola Zarczycka 7:1 (2:0)
M. Partyka 7, Grzegorz Szymanek 17, 52, 69, R. Machowski 64, D. Beszczyński 84, K. Snopek 87 - A. Zagaja 77;
Siarka II Tarnobrzeg - Nowa Sarzyna 0:5 (0:3) Sarzyński 9-karny, Błajda 29, 35, 64, Madej 90;
Lipa - Podlesie 1:3 (0:2) dla gości: D. Story 15, J. Gielar 43, M. Sudoł 88;
Łowisko - Jastkowice 7:1 (2:0) T. Olko 30, Ł. Kobylarz 45, 76, K. Gumieniak, 49, P. Bolka 61, S. Gumieniak 68, K. Doktor 71 - goście w 66 minucie;
Kamień - Jelna 8:1 (6:0) dla gospodarzy: Horajecki, K. Skuba, M. Rurak dwie, G. Rychel, Woźniak dwie, P. Dziedzic;
Pysznica - Sokolniki 3:2 (1:1) G. Tofil, K. Szwedo, M. Stelmach - H. Kowalski, Ł. Bożek;
Stale - Nowa Dęba 2:5 (1:1) dla gości: Zaskalski 30, Zalewski 71, Nowak 73, Serafin 76, Wilk 90;
Leżajsk - Brzyska Wola 1:0 (1:0) R. Drożdżal 27-karny;
Pauza: Chwałowice.

A Stalowa Wola 1

W meczu czołówki tabeli Wielowieś sromotnie uległa (1:6) liderowi z Rzeczycy Długiej. Bardzo ważny mecz w walce o utrzymanie zwyciężyła Koniczynka. Aż osiem bramek oglądali kibice w Woli Rzeczyckiej, którzy na dodatek mogli się cieszyć z wygranej 5:3.

Krzątka - Skopanie 0:2 (0:0) Nowak 60, 62;
Mokrzyszów - Ocice 0:2 (0:1) Lesiak 6, Cebula 88;
San Rozwadów - Skowierzyn 3:2 (1:0)
Jachim 9, Rogowski 26, Mastalerczyk 80 – P. Myszka 58, 67;
Żabno - Wrzawy 5:1 (2:0) Paterek 2, Kaleta 42, 68, Jurek 46, Kaczor 85 – Fietko 59;
Wola Rzeczycka - Żupawa 5:3 (2:1) K. Stańkowski 12, P. Stańkowski 28, Temporale 55, 70, Sarzyniak 68 – Urbaniak 10, Wierzgacz 33, Łagowski 80;
Zaklików – Zakrzów 1:0 (1:0) Ostrowski 45+1;
Wola Baranowska – Dąbrowica 0:1 (0:0)
Hajduk 49;
Wielowieś - Rzeczyca Długa 1:6;
pauzował: Serbinów.

A Stalowa Wola 2

Ulanów znakomicie ułożył sobie spotkanie z Przędlem. Pierwszy gol padł już w 1. minucie, a po 29 piłkarze z Ulanowa prowadzili już 4:0. W meczu na szczycie Jarocin pewnie wygrał u siebie z Sokołem Hucisko. Zespół z Kłyżowa wywiózł skromne zwycięstwo z Krzeszowa i wciąż liczy się również w walce o czołowe lokaty. Drużyna z Brzózy Królewskiej była blisko wywalczenia punktu w Jeżowym, ale w 89. minucie nie wykorzystała karnego.

Przędzel – Ulanów 2:6 (1:4) Warchoł 33, Kluk 63 – Wołoszyn 1, Lewiński 21 i 77, Kudyba 22, Kazio 29, Skiba 74;

B Stalowa Wola 1

Coraz bliżej awansu są zawodnicy z Kopci. W niedzielę pokonali Zabrnie i mają w tabeli sześć punktów przewagi nad Jadachami, a do zakończenia pozostały zaledwie trzy kolejki. Kopciom przeszkodzić może już tylko zespół z Jadach, bo kolejna drużyna (Cygany) ma już aż trzynaście punktów straty do lidera.

Kopcie – Zabrnie 3:1;
Jadachy – Trześń 4:2;
Cygany – Tarnowska Wola 2:1,
Wspólnota II Serbinów – Chmielów 5:0.
Pauza Knapy.

B Stalowa Wola 2

Do przerwy pachniało niespodzianką w Kotowej Woli, bo gospodarze przegrywali z niżej notowanym zespołem Herosi Krzaki-Słomiana 1:2. W drugiej części gry jednak miejscowi mocno zabrali się do roboty i ostatecznie pewnie wygrali. Lider ze Zbydniowa pewnie pokonał Gliniankę. Walka o awans między Zbydniowem a Podwoliną cały czas wygląda bardzo ciekawie.

Kotowa Wola – Krzaki-Słomiana 5:2 (1:2) D. Tworzydło 44, Młynarski 50, Radawiec 53, Kopeć 81, Nowak 89 – Trzuskot 8, M. Tworzydło 18;
Turbia – Zdziechowice 7:1;
Zbydniów – Glinianka 4:0;
Kurzyna – Majdan Zbydniowski 1:1.

Pauza Podwolina.

B Stalowa Wola 3

Łętownia nie zawiodła i dopisała do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Górnovia stara się gonić (wygrała z Przychojcem), ale mimo wszystko strata wynosi już siedem „oczek”. Wyrównane było spotkanie Majdanu Łętowskiego z Biedaczowem. W meczu padło aż siedem bramek.

Kopki – Łętownia 3:5;
Tarnogóra – Rudnik nad Sanem 0:1;
Majdan Łętowski – Biedaczów 4:3;
Górno – Przychojec 1:0.

Mecz Hucisko – Kuryłówka nie odbył się (goście nie dojechali).