Klienci PGE wybierając elektroniczną fakturę wspierają Hospicjum dla Dzieci

Materiał informacyjny - PGE OBRÓT Spółka Akcyjna
Przejdź na PGE eFakturę, a my przekażemy kolejną złotówkę na wsparcie działalności opiekunek w Hospicjum Stacjonarnym Dla Dzieci prowadzonym przez Fundację Gajusz
Przejdź na PGE eFakturę, a my przekażemy kolejną złotówkę na wsparcie działalności opiekunek w Hospicjum Stacjonarnym Dla Dzieci prowadzonym przez Fundację Gajusz
Udostępnij:
PGE Obrót, spółka zajmująca się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, zachęca swoich Klientów do przejścia na PGE eFakturę i włączenia się w akcję charytatywną polegającą na wsparciu pracy opiekunek w stacjonarnym hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci w Łodzi.

Za każdego Klienta, który przejdzie na PGE eFakturę, PGE Obrót przekaże, poprzez Fundację PGE, 1 zł dla Łódzkiej Fundacji Gajusz, na zapewnienie stałej i profesjonalnej opieki dla nieuleczalnie chorych dzieci. Klienci, którzy chcą włączyć się w tę akcję powinni aktywować PGE eFakturę za pomocą elektronicznego formularza, który znajduje się na stronie: pge-obrot.pl/efaktura.

Tu podaj tekst alternatywny

- PGE eFaktura jest rozwiązaniem wygodnym dla wszystkich grup naszych Klientów. Oprócz komfortu związanego z obsługą, Klienci często podkreślają również jej ekologiczny walor. Dołączyliśmy do tego jeszcze jeden bardzo ważny element związany z działalnością charytatywną. Połączyliśmy siły z Fundacją PGE, dzięki czemu Klienci, którzy wyrażają chęć korzystania z elektronicznej faktury od PGE, oprócz troski o środowisko naturalne, jednocześnie przyczyniają się do pomocy potrzebującym - mówi Mariusz Rędaszka, prezes zarządu PGE Obrót.

W akcji z Fundacją Gajusz, PGE Obrót mocno akcentuje to, jak ważna jest skala tych działań i jak dużą wartością są Klienci, którzy tworzą społeczność ponad 5 milionów gospodarstw domowych, firm i instytucji.

Jak włączyć się do akcji?

Udział w akcji nic nie kosztuje, poza kilkoma kliknięciami. Aby się w nią włączyć wystarczy spełnić jeden, prosty warunek - aktywować PGE eFakturę za pomocą elektronicznego formularza, który znajduje się na stronie internetowej: pge-obrot.pl/efaktura.

Akcja kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm, instytucji oraz samorządów.

Dlaczego Hospicjum Fundacji Gajusz?

Hospicjum Stacjonarne Dla Dzieci, które przez wtajemniczonych nazywane jest Pałacem, prowadzone jest przez działającą od ponad 20 lat Fundację Gajusz. Organizacja ma pod swoją pieczą również m.in. hospicjum perinatalne i Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny Tuli Luli.

Kluczowe w funkcjonowaniu hospicjum jest zapewnienie opiekunek, które jak same o sobie mówią, są „ciocio-mamami", a czasami także z różnych względów, pełnią rolę opiekunów prawnych dla swoich podopiecznych.

Fundacja Gajusz co jakiś czas zwraca uwagę na potrzebę zapewnienia wsparcia i zabezpieczenia finansowego na niezbędną pracę opiekunek. Klienci PGE Obrót, od sierpnia br. mają możliwość dołożenia swojej cegiełki do tego wsparcia, poprzez włączenie się w akcję PGE Obrót.

PGE eFaktura – wygoda i bezpieczeństwo

PGE eFaktura to rozwiązanie komfortowe, ekologiczne i szybkie. Pozwala płacić za energię elektryczną bez wychodzenia z domu, zachowując przy tym pełną kontrolę nad wydatkami. Elektroniczna faktura trafia do Klientów już w momencie wystawienia, a wszystkie dane są chronione indywidualnym hasłem, zgodnie z ochroną danych oraz zasadami cyberbezpieczeństwa.

- PGE Obrót stawia na rozwój elektronicznych rozwiązań, które mają zapewnić Klientom szybkość realizacji spraw, wygodę i bezpieczeństwo. Jednym z takich rozwiązań jest właśnie PGE eFaktura, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Potwierdzają to liczby. Do tej pory już ponad 900 tysięcy klientów spółki skorzystało z PGE eFaktury. Są to nie tylko Klienci indywidualni, ale także firmy, samorządy oraz instytucje – mówi Mariusz Rędaszka, prezes zarządu PGE Obrót.

Stale rosnąca liczba Klientów korzystających z PGE eFaktury to efekt coraz większej świadomości ekologicznej społeczeństwa, jak również aktywnych działań informacyjnych Spółki. W listopadzie br. PGE Obrót wystartowała z wysyłką SMSów informujących Klientów o szybkim i bezpiecznym sposobie przejścia na PGE eFakturę, jakim jest elektroniczny formularz dostępny na stronie Spółki. W wiadomości tekstowej Klienci otrzymują aktywny link do e-formularza, dzięki któremu szybko i bezpiecznie mogą wyrazić zgodę na PGE eFakturę.

Spółka przypomina, żeby zawsze weryfikować otrzymywane wiadomości i klikać tylko w zaufane linki. Takim bezpiecznym odnośnikiem jest link pge-obrot.pl/efaktura.

Materiał oryginalny: Klienci PGE wybierając elektroniczną fakturę wspierają Hospicjum dla Dzieci - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie