Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

W 2000 roku ukończyła studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie. Przez 6 lat pracowała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej w Lublinie. Pozwoliło jej to zdobyć niezbędne doświadczenie kliniczne i jasno określić życiowe priorytety.

Postanowiła zajmować się dermatologią, dermochirurgią i dermatologią estetyczną oraz stworzyć miejsce, w którym byłoby to możliwe.

Równocześnie rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Ochrony Zdrowia Akademii Medycznej. Jej promotorem był prof. Leszek Wdowiak, wówczas konsultant krajowy w dziedzinie zdrowia publicznego.

Po obronie pracy doktorskiej otrzymała propozycję objęcia stanowiska adiunkta w Katedrze Zdrowia Publicznego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, którą przyjęła. Przeprowadzka do Rzeszowa była milowym krokiem w jej karierze. Tutaj założyła prywatną praktykę, zdobywając tym samym całkowitą niezależność.

Za swój największy sukces uważa założenie szczęśliwej rodziny i swoich dwóch synów w wieku 4 i 12 lat. Marzy o podróżowaniu z nimi po świecie i pokazanie im cudów współczesnego świata.

Na niwie zawodowej docenia swoją niezależność, możliwość uprawiania dermatologii - dziedziny, którą lubi i w której cały czas chce się rozwijać.

Jej receptą na życie jest wyznaczanie sobie kolejnych celów, zdobywanie ich i szukanie następnych. Pomaga to w doskonaleniu siebie, uczy dyscypliny do pracy i empatii.

Jak głosować na kandydatkę do tytułu Kobieta Przedsiębiorcza 2010

By zagłosować na Dalię Chrzanowską, należy wysłać SMS na numer 72466 o treści: nkobieta.58

Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT.

Tu znajdziesz regulamin plebiscytu