Szefowa Agencji Modelek Vivamoda z Rzeszowa, z wykształcenia socjolog i HR-owiec. Mężatka, mama dwójki dzieci: 8-letniej Kaliny i 14-miesięcznego Borysa.

 

Anna Lewicka została nominowana do konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2011

Najważniejsze osiągnięcia

W 1994 r. zdobyła tytuł Miss Rzeszowa i województwa rzeszowskiego. Pracowała jako modelka Łódzkiej Agencji Moda Forte i ukończyła prestiżową włoską szkołę mody - Accademia Della Moda.

Założyła w Rzeszowie własną Agencję Modelek Vivamoda, kreuje nowy wizerunek kobiet i mężczyzn, zajmuje się stylizacją, prowadzi kursy dla modelek. Z powodzeniem odkrywa i promuje młode talenty marzące o świecie modelingu. Przy tak intensywnej pracy pogodziła życie zawodowe i rodzinne.

Największy sukces w 2011 roku

W maju pani Anna Lewicka zorganizowała pierwszą w regionie modową imprezę „Rzeszów Fashion Day” - odbyła się ona na rzeszowskim Rynku w trakcie Dni Miasta Rzeszowa. Tym samym, poruszyła modowe podziemie w naszym regionie i pokazała, że oprócz znanych marek możemy się ubierać u młodych i zdolnych projektantów, których na Podkarpaciu nie brakuje. Część z nich zaistniała z powodzeniem na modowym rynku.

 

Jeśli uważasz, że Anna Lewicka powinna zwyciężyć w naszym konkursie, wyślij SMS na numer 72466 w treści napisz nkobieta.1. Koszt jednego SMS -a 2,46 z VAT.


 

Aktualny ranking głosowania Czytelników