Właścicielka firmy: „Miss” Stroje Ludowe w Rzeszowie, mężatka, mama córek: Elizy, Ewy i Zuzanny.

Marzena Matusiak została nominowana do konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2011 

Najważniejsze osiągnięcia

Największym osiągnięciem dla pani Marzeny jest założenie w 1994 r. własnej firmy i jej rozwój. Początkowo pani Marzena działała w Przeworsku. W 2000 r. podjęła decyzję o przeniesieniu działalności do Rzeszowa. W 2004 r. przekształciła swój zakład krawiecki w firmę produkującą stroje ludowe.

Dzisiaj produkowane przez nią stroje znajdują odbiorców nie tylko w Polsce, ale trafiają także do polonijnych zespołów folklorystycznych na całym świecie. Od 4 lat należy do Klubu Rękodzieła Artystycznego przy Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Największy sukces w 2011 roku

Pani Marzena w styczniu 2011 r. powiększyła swoją firmę, zatrudniła nowych pracowników. Był to dla niej bardzo pracowity rok, bowiem zaprojektowała i wykonała pierwszy raz stroje z regionu Zamościa, Sandomierza oraz Bojkowskie.

W lipcu 2011 r. brała udział w „Kiermaszu Rzecha” podczas Festiwalu Zespołów Polonijnych w Rzeszowie. Obecnie otrzymała zaproszenie od Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna w Warszawie do współtworzenia strony o strojach ludowych oraz do prowadzenia w Warszawie weekendowych warsztatów szycia i haftu strojów ludowych.

Mąż i córki podzielają jej pasję, pomagają w pracy, wspierają, dzięki nim jest jej o wiele łatwiej pogodzić pracę z życiem osobistym. Pani Marzena uważa, że największy sukces może przynieść tylko taka praca, która jest równocześnie pasją.

Jeśli uważasz, że Marzena Matusiak powinna zwyciężyć w naszym konkursie, wyślij SMS na numer 72466 w treści napisz nkobieta.26. Koszt jednego SMS -a 2,46 z VAT.

Aktualny ranking głosowania Czytelników