Właścicielka salonu fryzjersko-kosmetycznego „Finezja” w Tarnobrzegu. Z wykształcenia jest technikiem usług kosmetycznych, obecnie kończy naukę na specjalności kosmetologia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Mimo wielu obowiązków stara się wolny czas spędzać z najbliższymi. Rodzinną pasją są narty i wspinaczki górskie. Jako przygodę traktuje uczestnictwo w tarnobrzeskiej Szkole Tańca Samba.

 

Marta Galend została nominowana do konkursu Kobieta Przedsiębiorcza 2011

Najważniejsze osiągnięcia

Za najważniejsze pani Marta uważa to, że jest kochana przez najbliższych w życiu prywatnym i doceniana w życiu zawodowym. Jest szczęśliwą mamą, babcią, ma kochającą rodzinę i wielu przyjaciół. Otacza ją mnóstwo życzliwych ludzi.

Stworzenie własnej firmy w 2009 roku i jej rozwój, sprawia, że pani Marta czuje się spełniona, ponieważ praca jest jej pasją.

Najważniejsze osiągnięcie w 2011 roku

Salon pani Marty otrzymał prestiżową w branży kosmetologii nagrodę Brylantowej Gwiazdy za rok 2011. Nagroda ta to wynik nominacji w plebiscycie „Clients Choice Awards” pod patronatem „Existance Magazine” - Niezależnego Magazynu dla Niezależnych Kobiet.

Nagrodę tę przyznaje się według kryterium zadowolenia klientów, profesjonalizm i fachowość wykonywanych usług, uczciwość, pracowitość i cierpliwość, jaką obdarza się klienta. Praca pani Marty została doceniona przez jej klientów, dlatego ta nagroda jest bardzo ważna.

Jej salon jako jedyny w mieście został uznany za najlepszy salon w Tarnobrzegu. Nagrody wręczał Krzysztof Ibisz w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury w Warszawie. Wyróżnienie to motywuje panią Martę do dalszej pracy i bycia jeszcze lepszą.

Jeśli uważasz, że Marta Galend powinna zwyciężyć w naszym konkursie, wyślij SMS na numer 72466 w treści napisz nkobieta.32. Koszt jednego SMS -a 2,46 zł z VAT.

Aktualny ranking głosowania Czytelników