Kocham Kino w Multikinie: "Dziewczyna z szafy" Wygraj bilet!

  Kocham Kino w Multikinie: "Dziewczyna z szafy" Wygraj bilet!

  Patrycja Kocój

  Nowiny

  Nowiny

  Kocham Kino w Multikinie: "Dziewczyna z szafy”

  Kocham Kino w Multikinie: "Dziewczyna z szafy” ©Multikino

  Legenda polskiego kina niezależnego powraca! Bodo Kox, gwiazda kultowej "Krwi z nosa" i reżyser uwielbianego "Marco P. i złodzieje rowerów" prezentuje swój niezwykły debiut. "Dziewczyna z szafy", film na podstawie jednego z najlepszych scenariuszy ostatnich lat, już 6 czerwca przedpremierowo w ramach cyklu Kocham Kino w Multikinie. Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie!
  Kocham Kino w Multikinie: "Dziewczyna z szafy”

  Kocham Kino w Multikinie: "Dziewczyna z szafy” ©Multikino

  Cyklu "Kocham Kino w Multikinie" jest wspólnym przedsięwzięciem Programu 2 TVP i Multikina. Ambasadorką projektu jest Grażyna Torbicka, autorka telewizyjnego magazynu "Kocham Kino", która co miesiąc w innym kinie sieci Multikino prowadzi spotkania ze znakomitymi gośćmi. Relacje ze spotkań są potem emitowane w pozostałych kinach biorących udział w projekcie. Można je też obejrzeć na portalu Stopklatka.pl.

  W ramach Kocham Kino w Multikinie na wielkim ekranie prezentowane są najciekawsze, najbardziej dyskusyjne i najodważniejsze dzieła współczesnej kinematografii. Filmem, który tym razem znalazł się w repertuarze Kocham Kino w Multikinie jest "Dziewczyna z szafy".

  "Dziewczyna z szafy" to "profesjonalny" debiut Bodo Koxa, choć w jego wypadku ta fraza wydaje się dość niestosowna - wszakże Kox uchodzi w swym fachu za prawdziwego zawodowca.
  Jest jednym z najbardziej doświadczonych, znanych i lubianych filmowców niezależnych. Twórca takich filmów jak "Silverman", "Nie panikuj!" czy legendarnego już "Marco P. i złodzieje rowerów" zebrał niezliczone nagrody na festiwalach kina niezależnego. Występował też jako aktor - między innymi w kultowym filmie innego twórcy polskiego off-u, "Krwi z nosa" Dominika Matwiejczyka.

  Jego najnowsze dzieło to nieszablonowa komedia o przyjaźni trójki samotników: zdolnego webmastera Jacka (wychwalany przez krytykę za rolę w "80 milionach" Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (wirtuoz polskiej komedii Wojciech Mecwaldowski w brawurowej kreacji porównywanej z rolą Dustina Hoffmana w "Rain Manie") i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (świetny debiut Magdaleny Różańskiej).

  Wygraj zaproszenie na "Dziewczynę z szafy"

  1. Zostań naszym fanem na Facebook'u
  2. Uzasadnij, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać.

  Uzasadnienia należy wysyłać na adres shopping@nowiny24.pl do 6 czerwca do godz.12:00

  Najciekawsze uzasadnienie nagrodzimy zaproszeniami
  W treści maila oprócz uzasadnienia prosimy podać imię i nazwisko.
  Lista zwycięzców zostanie opublikowana na naszym fan page na Facebook'u 6 czerwca o godzinie 13:00


  Biorąc udział w konkursie wyrażam zgodę na publikację wizerunku i danych osobowych na portalu nowiny24.pl w serwisie nowiny24.pl/shopping oraz na fan page serwisu na facebooku.
  Odbiór nagrody w Redakcji Nowin w Rzeszowie, nagrody nie są przesyłane pocztą.

  Zobacz gdzie jeszcze trwają wyprzedaże w Rzeszowie!
  Polub shopping na Facebook'u!


  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo