Kolarstwo. Malwina Mul z klubu Smak Górno Poltino Azalia Brzóza Królewska znakomicie wypadła w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym

Malwina Mul wciąż znajduje się w znakomitej formie
Malwina Mul wciąż znajduje się w znakomitej formie archiwum klubu
Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w Koźminku k. Kalisza odbyły się zamiast Olimpiady Młodzieży. Kolejny raz znakomicie zaprezentowała się reprezentantka z klubu Smak Górno Poltino Azalia Brzóza Królewska, Malwina Mul.

Malwina Mul okazała się najlepsza w jeździe indywidualnej na czas, na dystansie 11 kilometrów i zdobyła kolejne złoto. Natalia Muskus zajęła 11. miejsce, a jej młodsza siostra Joanna była 17.

Liderka Azalii nie zamierzała jednak osiąść na laurach i w jeździe ze startu wspólnego uplasowała się na 2. miejscu. To był już czwarty medal Malwiny Mul w tym roku.