Kolarstwo przełajowe. Kolejne sukcesy zawodników Smak Górno Poltino Azalii Brzóza Królewska

Mikołaj Klaczkowski (pierwszy z lewej) w zielonogórskich zawodach zajął 1. i 2. miejsce
Mikołaj Klaczkowski (pierwszy z lewej) w zielonogórskich zawodach zajął 1. i 2. miejsce fot. KLKS-Azalia-Brz%C3%B3za-Kr%C3%B3lewska-155787204829577
Dobre wyniki osiągnęli zawodnicy i zawodniczki Smak Górno Poltino Azalii Brzóza Królewska podczas zawodów w Zielonego Górze.

Najpierw odbył się wyścig klasy "B". Można powiedzieć, że tradycyjnie bardzo dobrze zaprezentował się wśród żaków Mikołaj Klaczkowski, który wygrał. Na 10. miejscu w młodzikach finiszował Jan Kupras, a 17. w juniorach młodszych był Borys Klaczkowski.

Świetnie spisały się juniorki Azalii - Malwina Mul wygrała, a na najniższym stopniu podium stanęła Natalia Muskus.

Kolejnego dnia (na tej samej trasie) odbył się Super Puchar Polski. Tym razem Mikołaj Klaczkowski zajął 2. miejsce, Jan Kupras był 14., a Borys Klaczkowski 19.

Świetnie w juniorkach pojechała Natalia Muskus, która tym razem finiszowała jako pierwsza.