Kolarstwo. Socha najlepsza, Wilkos w kadrze

Marcin Jastrzębski
sxc.hu
W międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików i młodziczek bardzo dobrze spisała się zawodniczka KLKS-u Azalia Brzóza Królewska - Katarzyna Socha.

Kasia zajęła pierwsze miejsce, a jej klubowy kolega Wojciech Miazga uplasował się na 4 pozycji. Dobry występ zaliczył zawodnik CWKS-u Resovia Jakub Murizas, który zajął 5. miejsce.

Juniorka z Azalii - Katarzyna Wilkos została powołana do kadry narodowej na mistrzostwa Europy w kolarstwie szosowym, które odbędą się we Włoszech (14-18 lipca).

Wilkos rywalizować będzie w wyścigu ze startu wspólnego oraz w jeździe indywidualnej na czas.