Kolejna porażka koszykarzy Miasta Szkła. Tym razem krośnianie nie poradzili sobie w meczu w Dąbrowie Górniczej

Krośnianie nie przywitali wiosny wygraną.
Krośnianie nie przywitali wiosny wygraną. Polska Press
W meczu 24. kolejki koszykarskiej ekstraklasy MKS Dąbrowa Górnicza wygrała w swej hali z Miastem Szkła Kolejna porażka koszykarzy Miasta Szkła 96:86. Zagłębiacy już po pierwszej kwarcie prowadzili 22 punktami

W ostatniej kwarcie krośnianie potrafili zbliżyć się do rywala na 4 punkty (81:85), ale meczu nie uratowali. Dąbrowianie trafili aż 18 razy za 3 punkty (na 33 próby).

MKS - Miasto Szkła 96:86 (38:16, 19:19, 26:29, 13:22).
MKS:
Broussard 28 (5x3), Shelton 23 (3x3, 17 zb), Kowalenko 11 (3x3), Pamuła 11 (3x3), Kucharek 9 (3x3), Novak 8 (1x3), Wołoszyn 5, Gabiński 2, Trojan 0.

Miasto Szkła: Pinkston 22 (2x3), Sroka 18 (3x3), Mustapić 17 (1x3), Oczkowicz 12 (2x3), Lejasmeiers 8 (2x3), Alexis 4, Grochowski 3 (1x3), Gaddefors 2, Jakóbczyk 0.