To efekt naszych wcześniejszych publikacji i próśb o sygnały przekazywane od Arkadiusza Miazgi, podkarpackiego badacza UFO.
12 maja, ok. godz. 21 z ul. Lisa Kuli w Rzeszowie czytelnik zaobserwował duży obiekt świetlny na tle chmury. Według relacji obserwatora, punkt poruszał się płynnymi ruchami, raz w lewo, raz w prawo.
Obserwacja trwała 3 minuty i została zarejestrowana aparatem w telefonie komórkowym.
- Rzeszów to jedyne miasto w Polsce, gdzie notowanych jest tak dużo tego typu obserwacji - mówi Arkadiusz Miazga.
* * * * *
Widziałeś coś dziwnego na niebie, co może przypominać niezidentyfikowany pojazd. Arkadiusz Miazga czeka na takie sygnały. E-mail: [email protected] lub tel. kom. 0-604-554-643. Anonimowość gwarantowana.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
- Jesteśmy na Google News. Śledź Portal i.pl codziennie. Zaobserwuj nas!
- Tak wygląda teraz Katherine Kelly Lang, czyli Brooke z serialu "Moda na sukces"
- Te długi się nie przedawniają. Oto lista długów, które się nie przeterminują
- Tak w młodości wyglądała Magda Gessler. Była prawdziwą pięknością [zdjęcia]