Remis Moravii, porażka Spartakusa

dor
Moravia Morawica straciła pierwsze punkty w tym sezonie, bezbramkowo remisując z Przyjaźnią Piotrków Trybunalski. Spartakus Daleszyce przegrał z Naprzodem Sobolów 1:3.

Moravia Morawica - Przyjaźń Piotrków Trybunalski 0:0
Moravia: Zagnińska - Wrona, A. Młyńczak, Durlik, Zielińska - Gotowiecka (46 Szumska), Krzeczkowska, Czerwiak, Grad, Walo - M. Pawlik.

-Zagrałyśmy bardzo nieskutecznie, szczególnie w pierwszej połowie, kiedy miałyśmy zdecydowaną przewagę i kilka bardzo dogodnych okazji do zdobycia bramki. Mam duży niedosyt po tym meczu - mówiła Maria Tarczyńska, która prowadzi Moravię.

Spartakus Daleszyce - Naprzód Sobolów 1:3 (0:1), dla Spartakusa Brzeszczyńska 52 w karnego.
Spartakus: M. Kowalik - K. Kowalik, Brzeszczyńska, Janik, Zdanowska - Furmańczyk (55 Nazary), Antecka, Słoń, Baran - Prendota, Smelcerz.

Zawodniczki Spartakusa w drugiej połowie grały w "dziesiątkę" i nie były w stanie wywalczyć choćby punktu w pojedynku z Naprzodem. Dla podopiecznych Marka Bębna był to ostatni mecz w rundzie jesiennej. Moravii do rozegrania pozostało zalegle spotkanie z Ceramiką Opoczno.