Kolejny tytuł Michała Bartusika. Mistrzostwo Polski do 23 lat

bell
Michał Bartusik i równie jak on zadowolony trener Piotr Majcher.
Michał Bartusik i równie jak on zadowolony trener Piotr Majcher. archiwum klubu
Michał Bartusik, zawodnik Millenium Rzeszów, wywalczył w Kątach Wrocławskich tytuł mistrza Polski w judo w kategorii młodzieżowców do 23 lat.

Drugi tytuł Bartusika
============13 Tekst - Lokalizator - green(49493585)============
Judo
============03 Wstęp 9(49493584)============

============05 Body Tekst J bez wcięcia(49493583)============

To drugi tytuł MP tego utalentowanego zawodnika. Bartusik, który startuje w kategorii 66 kg, zdobył także złoty medal krajowego czempionatu seniorów. Judoka Millenium jest członkiem szerokiej kadry olimpijskiej "Rio 2016". O olimpijski paszport powalczy w mistrzostwach Europy oraz zawodach Pucharu Świata.

Kamila Woźny z Millenium podczas eliminacji do olimpiady młodzieży w Bytomiu zdobyła brązowy medal w kat. 70 kg.